כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות סחוט
זכיינות אספרסו בר
זכיינות עידן 2000
זכיינות בליקר בייקרי
זכיינות קופיקס
זכיינות קפנטו
זכיינות ג'נטלמן
קפה ג'ו_GO
זכיינות איי לק

ענקית הקפה סטארבקס פותחת עוד סניף של בית הקפה הגדול ביותר בעולם

10/05/2017
ענקית הקפה סטארבקס פותחת עוד סניף של בית הקפה הגדול ביותר בעולם

מעצמת הקפה האמריקאית אמנם נחלה כישלון מוחץ כשנחתה בישראל ב-2001, זה קרה בשל מספר סיבות החל ממחירים ועד הטעם הישראלי. אך בעולם כידוע, מדובר בהצלחה מסחרית מסחררת, הכוללת עדת מעריצים שמחפשים מרחוק את הסמל  הירוק עם הסירנה המאוירת. סטארבקס, שהוקמה בתחילת שנות ה-70 על ידי היהודי אמריקאי הווארד שולץ מתחדשת בנכס מפואר. בימים אלה נבנה בשיקגו סניף הקפה הגדול ביותר בעולם שיפתח לקהל הרחב ב-2019 והוא מצטרף לרשימה שעומדת נכון להיום, על יותר מ-25 אלף חנויות הפזורות ברחבי העולם.

המבנה החדש יחלוש על 4,000 מ"ר על פני ארבע קומות ויזכיר את חנות הדגל של סטארבקס השוכנת בסיאטל - המהווה לסניף הראשון והמצליח של הרשת.

שם האדריכל האחראי על ביצוע הפרויקט הפומפוזי עדיין לא יצא לפרסום, אך זה לא מנע מרשת הקפה הגדולה בעולם להתהדר בנכס המרשים שעולה אט אט על הקרקע. ההדמיה המוקפדת שהרשת שיחררה באתר הרשמי מציגה כאמור מבנה עצום הכולל ארבע קומות, מעין קניון קטן המהווה שיר הלל לקפה. חזית המבנה מתוכננת כקיר מסך גדול עשוי זכוכית שקופה, מה שיאפשר למבלים במקום ליהנות מאור יום בצורה המרבית עת השהייה בסניף. זאת בניגוד לעקרונות המסחר בנדל"ן עסקי סגנון קניונים, תהיה גם מרפסת וצמחייה בגג המבנה שתשלים את החוויה במקום.

הסניף החדש והמהודר לא רק יציע קפה ומאפה לצידו, אלא יאפשר חוויה כוללת של חשיפה לתהליכי קליית הקפה, בישול ואריזה אל מול הלקוחות בצורה האסתטית ביותר.

כמו בכל נכס, בין אם פרטי ובין אם ציבורי גם ב"ארמון" החדש של סטארבקס הלוקיישן נלקח בחשבון. הסניף האחרון שנפתח בשיקגו היה לפני כשלושים שנה והוא נחשב לסניף הראשון שנפתח מחוץ לגבולות סיאטל. "זה מקום מיוחד עבורי" אמר הווארד שולץ, מייסד הרשת. לפני שלושים שנה זה היה המבחן האמיתי עבור סטארבקס מאחר שהצרכן בשיקגו נחשב למתוחכם בצריכת הקפה שלו. שיקגו היא עיר של שכונות לכן, לקחנו את הזמן כדי למצוא את המקום הטוב ביותר שיתאים לקפה שאנו מציעים. להיות ממוקמים באחד הרחובות הקמעוניים המובילים בעולם זאת גאווה גדולה".

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

אולדיס

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567