כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות איי לק
זכיינות קופיקס
זכיינות אספרסו בר
זכיינות קפנטו
זכיינות סחוט
קפה ג'ו_GO
זכיינות ג'נטלמן
זכיינות בליקר בייקרי
זכיינות עידן 2000

מייסד מקס ברנר חוזר לקפה

10/05/2017
מייסד מקס ברנר חוזר לקפה

לאחר שהיה במשך חמש שנים בתקופת צינון, השף־קונדיטור עודד ברנר חוזר לעסקי בתי הקפה. רשת בתי הקפה אילנ'ס הופכת לרשת בינלאומית ופותחת סניפים בצפון אמריקה בשותפות עם עודד ברנר. סניפים יהיו בזכיינות ויופעלו תחת המיתוג החדש של הרשת "Ilan's the Alternative café".
סניף ראשון נפתח כפיילוט בשבועות האחרונים בקנדה, וברשת מנהלים משא ומתן לפתיחת סניפים נוספים בניו יורק ובקנדה. אילנ'ס נמצאת בבעלות אהוד קרלינסקי שרכש אותה  בינואר 2016 מידי יעקב לוזון בתמורה ל־15 מיליון שקל. לרשת יש 11 סניפים בישראל שחלקם בבעלות קרלינסקי וחלקם בידי זכיינים. כבר בעת הרכישה המטרה של קרלינסקי הייתה לצאת עם אילנ'ס לחו"ל ולכן שונה שם הרשת מאילנ'ס ל"Ilan's the Alternative café". 
 הרשת בצפון אמריקה תמותג בדומה לרשת בישראל שעוברת בימים אלה מיתוג מחדש, בין היתר כדי להתאים אותה לפעילות בינלאומית.

הסניפים בחו"ל ייפתחו על שטחים של בין 60 ל־80 מ"ר ויוקמו בערים ראשיות, וכמו בישראל, הרשת תהיה כשרה גם בחו"ל. לדברי מקורבים לרשת, האסטרטגיה היא לפתוח סניפים בכל עיר מרכזית ולא להתמקד במדינה אחת.

על פי ההערכות בשוק, עלות הקמת סניף בארה"ב עומדת על כ־700 אלף דולר. ברנר ישמש כיועץ ושותף ברשת, אך כאמור, היא תפעל כרשת מזכה ולא בבעלות. הקשר בין אילנ'ס לבין עודד  ברנר, שוקולטייר ידוע שייסד את רשת מקס ברנר, החל במפגש בניו יורק שבו החליטו באילנ'ס לקחת את ברנר כיועץ לתהליך של הכנסת משקאות ייחודיים ומאפים חדשים לתפריט החדש של הרשת.

ברנר חי בניו יורק. השותפות בינו לבין חברת שטראוס, שלה מכר את רשת מקס ברנר, התפרקה ובין הצדדים התנהל הליך משפטי, שמנע מברנר למכור פרלינים תחת שמו שהפך למותג בתחום השוקולד. בתחילת 2011  פתח עודד ברנר את בית הקפה ליטל בראון בניו יורק, בזמן שעבד עבור שטראוס במקס ברנר בניו יורק. פחות משנה לאחר הפתיחה, ב־2012, תבעה שטראוס את ברנר בטענה להפרת סעיפי אי־תחרות בחוזה מולה, דרשה מבית המשפט בניו יורק להורות על הפסקת פעילות ליטל בראון. בפשרה שהושגה בין הצדדים הוטלו על ברנר איסורים שמנעו ממנו להשתמש בשמו או בכינוי המזוהה עמו "האיש הקירח" ונאסר עליו למכור פרלינים ומנות שוקולד שמזוהות עם מקס ברנר. המגבלות הוטלו על ברנר למשך חמש שנים, ובמרץ 2017 הסתיימה תקופת המגבלות.

 

 

 

 

מחפש זיכיון לאחת מהרשתות המצליחות? התקשר עכשיו 1700-720-720 או לחץ כאן. 

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

אותנטי

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567