כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות סחוט
זכיינות עידן 2000
זכיינות ג'נטלמן
זכיינות איי לק
זכיינות בליקר בייקרי
זכיינות קופיקס
זכיינות אספרסו בר
קפה ג'ו_GO
זכיינות קפנטו

חנות ראשונה בישראל למותג האיפור המקצועי Smashbox

9/05/2017
חנות ראשונה בישראל למותג האיפור המקצועי Smashbox

קבוצת אסתי לאודר מרחיבה את הפעילות בישראל ופותחת חנות ראשונה למותג האיפור המקצועי Smashbox בקניון TLV FASHION MALL. החנות בישראל היא החנות השלישית בעולם של המותג ההוליוודי.

מותג האיפור סמאשבוקס נוסד בשנת 1996 בלוס אנג'לס, קליפורניה, על-ידי האחים דייויס ודין פקטור, הנינים של מקס פקטור, שהיה המאפר הראשי של אולפני MGM והקים אימפריית איפור חובקת-עולם.

בשנת 2010 נקנה המותג על ידי תאגיד הקוסמטיקה העולמי אסתי לאודר, ומשנת 2015 עבר גם בישראל לשיווק בחברה המקומית.

המותג ימשיך להימכר גם ברשת אפריל, באתר האונליין של הרשת ובמתחמים ייעודיים בקניונים.

החנות מתפרשת על פני 47 מ"ר, ומאחורי היוזמה הזו עומד הרצון של אורן רווח, יו"ר אסתי לאודר, להפוך את הקבוצה גם לקמעונאית משמעותית בישראל.

החנות החדשה מציעה מגוון רחב של מוצרי איפור המתמחים בהתאמה מרבית לצילום. בחנות יימכרו גם מוצרים בלעדיים וקולקציות מיוחדות שיושקו רק עבור חנויות עצמאיות של המותג.

ההשקעה בפתיחת החנות נאמדת ב-2 מיליון שקל. המותג עובד בשנים פיסקאליות מיולי עד יוני, ובישראל הוא סיים את השנה בגידול שנתי של 72%.

 

 

 

רוצה להיות זכיין של רשת מצליחה? התקשר עכשיו 1700-720-720 או לחץ כאן.

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

סמארטפון

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567