כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות אספרסו בר
זכיינות עידן 2000
זכיינות איי לק
זכיינות סחוט
זכיינות קופיקס
זכיינות קפנטו
זכיינות ג'נטלמן
זכיינות בליקר בייקרי
קפה ג'ו_GO

קפה קפה בעקבות קופיקס: מוזילה מחיר כוס טייק אווי ל-6 שקלים

3/05/2017
קפה קפה בעקבות קופיקס: מוזילה מחיר כוס טייק אווי ל-6 שקלים

רשת קפה קפה מורידה שוב את מחירי המשקאות החמים בטייק אווי. לאחר שלפני שלוש וחצי שנים, בעקבות כניסתה של רשת קופיקס לשוק, הוזילה קפה קפה את מחיר הקפה טייק אווי בכוס רגילה ל-8 שקלים, היום נודע שהרשת ביצעה הוזלה נוספת ומשווה את מחיר הקפה לזה של קופיקס - 6 שקלים.

החל ממחר יוזל מחיר הקפוצ'ינו, אמריקנו, מקיאטו, אספרסו, נס קפה, נס על חלב, קפה שחור ותה בכוס בגודל רגיל. ברשת מצפים לגידול של 30-40% במכירות הקפה על הדרך.

עם המהלך הנוכחי, קוראת קפה קפה תיגר על קופיקס וארומה שמזוהות עם נישת הקפה "על הדרך". רונן נימני, בעלי הרשת, מודה שהוא מבקש לנגוס בנתח של שוק הטייק אווי. "כשהורדנו מחירים לפני שלוש וחצי שנים זה הוכיח עצמו מבחינה עסקית.

אנחנו רואים גידול של עשרות אחוזים בטייק אווי שזה שוק שלא היה בליבת העסק שלנו וזה יצר ערך מוסף ללקוחות. עסקית זה בטח לא הזיק. זה הוריד את מחיר המוצר אבל הגדיל את היקף מכירות הקפה.

עד אז לא היינו מוכרים כך המון קפה, כי לקוחות של הרשת מגיעים בשביל לשבת ולא כדי לקחת קפה לדרך. אם בעבר זה היה נישה כעת זה הפך למוצר עם נפח פעילות אצלנו". לדבריו, "חשבנו שאם נוריד בעוד כמה עשרות אחוזים זה יגדיל עוד יותר את המכירות. זה מהלך די אמיץ כי מחירים כאלה הם לא כלכליים אבל אם נצליח להעלות את המכירות בצורה מאוד משמעותית אחרי ירידה ל-6 שקלים אני מאמין שזה יהיה כלכלי וטוב והזכיינים שעד הבוקר לא ידעו על המהלך לא יתנגדו לו. זה יכניס המון קהל שלא ממש נכנס לקפה קפה. אם המהלך יצליח בשלב הבא נוריד גם את מחירי המאפים". 
 קופיקס דווקא ביצעה מהלך הפוך וייקרה את מחירי הקפה מ-5 שקלים ל-6 שקלים בטענה להתייקרות חומרי הגלם.

 

נימני, אתה יכול להתחייב להוזלה קבועה או שבעוד מספר חודשים המחיר יעלה?
 
"אני לא יכול להתחייב להוזלה באופן קבוע אבל זו המטרה שלנו. גם שהוזלנו את הקפה ל-8 שקלים לא העלנו אותו עד היום וכבר עברו מעל שלוש שנים. זה אמור להשאר לאורך זמן ועד בכלל אבל קשה להתחייב כי צריך לראות מה ההשפעה של המהלך על המכירות והרווחים של הזכיינים ושלנו כרשת מזכה".

 

 

 

רוצה להיות זכיין של אחת מהרשתות הגדולות בארץ? התקשר עכשיו 1700-720-720 או לחץ כאן.

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

אולדיס

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567