כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות קפנטו
זכיינות ג'נטלמן
זכיינות עידן 2000
זכיינות סחוט
זכיינות בליקר בייקרי
זכיינות אספרסו בר
קפה ג'ו_GO
זכיינות קופיקס
זכיינות איי לק

הממונה על ההגבלים אישרה את עסקת רכישת רשת מוזס על ידי קבוצת BBB

30/03/2017
הממונה על ההגבלים אישרה את עסקת רכישת רשת מוזס על ידי קבוצת BBB

הממונה על ההגבלים העסקיים, מיכל הלפרין, אישרה את רכישת רשת מוזס על ידי קבוצת BBB - רשת המבורגרים בפריסה ארצית. BBB תרכוש את מלוא הבעלות על רשת ההמבורגרים מוזס, בעסקה ששוויה הוא 35 מיליון שקל.

המשמעות היא כי כל סניפי רשת מוזס (11) יעברו מהבעלים הנוכחיים, יובל סלע והאחים יורם וארי ירזין – לבעליה של רשת BBB, ירון ישראל, רון שוּלמן, שגיב אברמסון, טל יתום ואהובה תורג'מן, המשמשת גם כמנכ"לית הרשת.

העסקה, שנחתמה כבר בינואר 2017, היתה תלויה באישור הממונה, ולוותה על ידי עורכי הדין עמי צייגר וטל אלבז, וכעת עם קבלת האישור - תוכל לצאת לדרך. מהרשת מדווחים כי בעקבות אישור הרכישה, הגיעו עשרות פניות למשרדי הקבוצה במטרה לרכוש את סניפי הבעלות של מוזס.

לדבריהם, מאז הפרסומים על כוונת הרכישה, פנו עשרות זכיינים פוטנציאליים למשרדי קבוצת BBB במטרה לרכוש את סניפי מוזס הנמצאים בבעלות ולהפוך לזכיינים בקבוצה.
קבוצת BBB מנהלת היום למעלה מ-80 סניפים הנמצאים בבעלות של כ-200 זכיינים. הרשת מונה 25 סניפי BBB בישראל, לאחרונה פתחה סניף ראשון בברלין, ועוד 55 סניפים של רשת בורגרים.

תורג'מן מסרה בתגובה: "אני צופה שהמיזוג בין החברות יהיה מוצלח. אנו נמשיך, כפי שפעלנו עד היום, ונפעיל את שלושת הרשתות כמותגים נפרדים. כקבוצה המתמחה בניהול רשתות באמצעות זכיינים, מטרתנו היא לקלוט זכיינים חדשים ומצליחים.

אנו בוחנים בכובד ראש את בקשות הרכישה שהתקבלו אצלנו, מתוך מטרה לקלוט את האנשים המתאימים ביותר לקבוצה".

 

 

רוצה להיות זכיין של אחת מהרשתות הגדולות בארץ? חייג עכשיו 1700-720-720 או לחץ כאן.

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

סמארטפון

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567