כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות עידן 2000
זכיינות ג'נטלמן
זכיינות קפנטו
קפה ג'ו_GO
זכיינות אספרסו בר
זכיינות סחוט
זכיינות קופיקס
זכיינות בליקר בייקרי
זכיינות איי לק

האוצר מציע לכל זכיין הפיס פיצוי של 30 אלף שקל על השבתת מכונות המזל

18/01/2017
האוצר מציע לכל זכיין הפיס פיצוי של 30 אלף שקל על השבתת מכונות המזל

משרד האוצר הציע לזכייני הפיס פיצוי של 30 אלף שקל לכל אחד על הפסקת הפעילות של מכונות המזל המיידית. ברקע, עתירה של הזכיינים לבג"ץ כנגד האוצר ומפעל הפיס. האוצר צריך להעביר את עמדתו עד לסוף החודש.

על הצעת הפיצוי נמסר היום (ד') בדיון בוועדת הרפורמות על נושא הפסקת מרוצי הסוסים של הטוטו. נציג הזייכנים, חיים טל, אמר: "הייתי צריך לקבל מכתב מסודר מהמדינה או ממפעל הפיס. לא מתקבל על הדעת שביום בהיר יורידו לי את השלטר. אנו גוף שמכניס למדינה כמיליארד שקל בשנה. ההצעה מדברת על 30 אלף שקל פיצוי. מה זה נותן לי? מגיע לי פיצוי הולם כדי שאוכל לפתוח דף חדש בחיים".

ח"כ איציק שמולי (המחנה הציוני) התייחס להצעה ואמר: "פיצוי בסך 30 אלף שקל לזכיין, זה לא לעניין ולא רציני. צריך לפצות אותם כדי לא יגדע מטה לחמם של מאות משפחות. אני מצטרף להצעת ח"כ דוד ביטן לבטל את כל ההימורים. אני מבקש ממשרד האוצר שיבואו לוועדה וידווחו על הסיכומים והפיצויים ורק אח"כ נדון בהצעת החוק". גם ח"כ עודד פורר (ישראל ביתנו) דרש מהאוצר להגדיל את הפיצויים ואמר: "מדובר בכסף קטן במונחים של הרפורמה המוצעת. המדינה רק תרוויח מכך. יש מחיר לרפורמה אני מצפה שהמדינה תתנהג בהגינות כלפי הזכיינים. בתום הדיון סוכם כי משרד האוצר ידון עם הזכיינים על פיצוי וגובה הפיצוי ומקור המימון שלו ואלה יובאו לאישור ועדת הרפורמות. עוד סוכם בהתאם לדרישתו של יו"ר הוועדה אלי כהן (כולנו) כי הוועדה תעביר את סמכותה לשר האוצר כחלון בנוגע לסגירת מרוצי הסוסים וקביעת גובה הפיצוי לחברה האנגלית שמפעילה את המרוצים. כאשר הסיכומים יובאו לאישור הוועדה. חברי הכנסת טענו כי לזכיינים מגיע פיצוי מאחר וההודעה על ביטול פעילות מכונות המזל הגיעה ללא הודעה מוקדמת. על כך השיב נציג אגף התקציבים, איתי טמקין, כי החלטת הממשלה בדבר ביטול מכונות המזל פורסמה, ולמרות זאת מנכ"ל משרד האוצר שי באב"ד מוכן להעניק לזכיינים פיצוי בגובה הכנסה של שלושה חודשים בניכוי הוצאות של התחנות.

מנגד, מנכ"ל משרד האוצר טען כי מאחר וההסכם עם זכייני הפיס מתחדש אחת לשנה, אין לאוצר כל חובה להמשיך אותו גם בשנה הנוכחית. וכי את הטענות על כך שאיש לא הכין את זכייני הפיס מראש צריך להפנות למפעל הפיס, שכן הוא זה שהיה צריך להכין את הזכיינים להפסקת פעילות מכונות המזל. לדבריו אם מפעל הפיס היה דואג לכך לא היה צריך לפצות כלל את הזכיינים. באב"ד הכריז כי בכל מקרה לא יהיה פיצוי של שנה למרות דרישת הזכיינים.

במהלך הדיון הטיח ח"כ ביטן באוצר כי הוא השתכנע מהטיעונים נגד ההימורים, "ולכן אני מבקש להגיש הסתייגות לפיה, הטוטו ומפעל הפיס יסגרו וכי כל תקציבי הספורט ימומנו מקופת האוצר". על כך השיב באב"ד כי אין לאוצר את היכולת לתקצב את הספורט. ח"כ שמולי התייחס לתשובתו של באב"ד ואמר: "עיין ערך עמונה. כשהמדינה רוצה לפצות, יש הרבה כסף".

 

 

מחפשים זיכיון לאחת מהרשתות הגדולות בארץ? התקשרו עכשיו 1700-720-720 או לחצו כאן.

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

ממלכת החלבה והטחינה

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567