כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות אספרסו בר
זכיינות בליקר בייקרי
זכיינות עידן 2000
זכיינות קופיקס
קפה ג'ו_GO
זכיינות קפנטו
זכיינות איי לק
זכיינות ג'נטלמן
זכיינות סחוט

היעד הבא של סטארבקס: לעקוף את מקדונלד'ס

7/12/2016
היעד הבא של סטארבקס: לעקוף את מקדונלד'ס

הקפה האמריקאית סטארבקס חשפה היום (ד') את התכנית העסקית שלה לעתיד הקרוב - ובמרכזה פתיחה של עוד 12,000 בתי קפה חדשים עד שנת 2021, אשר יובילו אותה למספר של כמעט 37,000 סניפים - מספר זהה למספר הסניפים של הרשת האמריקאית הגדולה ביותר בעולם כיום, מקדונלד'ס. רשת בתי הרשת מתכוונת להרחיב את מספר הסניפים שלה ברחבי העולם, ושמה דגש על פתיחת בתי קפה יוקרתיים מאוד - מבטרה להאיץ את קצב הצמיחה של החברה ולשפר את הרווחיות שלה. כיום מונה הרשת 25,000 סניפים.
 הרשת מסיאטל, אשר בשבוע שעבר הודיעה על פרישתו הצפויה באביב של מנכ"ל החברה הווארד שולץ, לא מסרה מיקומים מדויקים לסניפים העתידיים.עם זאת ידוע כי הרשת מתכננת לפתוח סניף שני בשנגחאי ב-2017, שנה לאחר פתיחת 2 סניפים נוספים בטוקיו ובניו יורק.
 בית קפה יוקרתי ראשון צפוי להיפתח גם באירופה בשנת 2018 - והוא יהיה בית הקפה החמישי בעולם המציג את הקונספט החדשני והיוקרתי שבמרכזו יבלוט העידון של המקום.
 בין קפה הגורמה לסניפים הרגילים של סטארבקס מתוכננים סניפים שיקראו "קפה פרימיום", שייצגו את "שכבת הביניים" של בתי הקפה. מספרם צפוי לגדול לכ-7,400 עד 2021, ובשלב ראשון - 1,000 סניפים עד סוף 2017.
 הקבוצה מקווה לצמוח ב-10% בשנה במחזור שלה במשך חמש השנים הקרובות, וכן צופה עלייה שנתית של 15% עד 20% ברווחיה. במהלך חמשת השנים האחרונות גדל מחזור הרווחים של החברה ב-12.7% בממוצע לשנה.
לצפייה בפרויקטים חדשים בנדל"ן לחצו כאן.

 

 

 

רוצים להיות זכיינים של אחת מהרשתות המצליחות? התקשרו עכשיו 1700-720-720

 

או לחצו כאן 

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

בית הפול

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567