כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות אספרסו בר
זכיינות בליקר בייקרי
זכיינות קפנטו
זכיינות ג'נטלמן
זכיינות עידן 2000
זכיינות איי לק
זכיינות סחוט
קפה ג'ו_GO
זכיינות קופיקס

במחיר של עד 10 שקלים – רשת פארם חדשה בישראל

16/08/2016
במחיר של עד 10 שקלים – רשת פארם חדשה בישראל

הבוקר הושק בתל אביב הסניף הראשון של רשת הפארם החדשה בישראל "GOOD PHARM" שתציע מוצרים במחיר של עד 10 שקלים. בין המותגים אשר יוצעו ברשת ניתן למצוא את קולגייט, Oral-B ואקווה פרש בתחום הדנטלי, פינוק, Dove, Style ו- L'oreal Elvive בתחום השמפו, תחליבי הרחצה והסבונים, בתחום הדיאודורנטים יוצעו המותגים Nivea, רקסונה, AXE וספיד סטיק. בנוסף המותגים אולוויז ואוולדיי בתחום ההיגיינה הנשית, וכמו כן שלל מותגים מבית קרליין, קרמה, ד"ר פישר, Dorex וקלינקס.

המותגים המוכרים מגיעים הן באריזות בגודל מלא המוכרות והן באריזות מוקטנות. קרם גוף של ניבאה לדוגמא נמכר באריזה של 50-75 מ"ל לעומת אריזות של 400-500 מ"ל ברשתות המתחרות.

לצד המותגים המוכרים ברשת תמצאו גם מוצרים לא ממותגים ומותגי לואו קוסט. במוצרי תינוקות למשל, לצד 'דיסני' ו-NUBY נמכרים המוצצים והפטמות של המותג "אריטוקרט" ו"טוליפ" שנמכרים כיום ברשתות אחרות (כגון "אושר עד" ו"מוצצים") ונחשבים לזולים במיוחד בקרב מותגי התינוקות. זוג מוצצים של "אריסטוקרט" או לחילופין של TULIPS יעלה ברשת החדשה 10 שקלים, אולם מחירים דומים למוצרים אלה ניתן למצוא גם ברשתות האמורות.

בתחום המזון לתינוקות הרשת מציעה מארזים של מטרנה אקסטרה קר TO GO ב-10 שקלים, בעוד טווח מחירים הארצי על פי האתר פרייסז נע בין 12.90 ל-13.30 שקל.

בתחום החיתולים תציע הרשת חיתולים חד פעמיים (בכל אחד מהגדלים) של המותג "בייביסיטר" במחיר אחיד של 1.9 שקל לשני חיתולים, זאת באמצעות מעמדים ייעודיים אשר יוצבו בסניפים. הבשורה כאן היא רק להורים "שנתקעו" בלי חיתולים שמבקשים לקנות חיתול "על הדרך", היות והמחיר של 95 אג' לחיתול הוא בין היקרים בארץ. כמו כן, בזמן הקרוב תחל הרשת לשווק מארז של 15 חיתולים, מותג ביבוא בלעדי, במחיר של 10 שקלים - קרי 66 אג' לחיתול בודד.

בנוסף, תשיק הרשת מותג פרטי תחת השם: "GOOD" אשר יציע שלל מוצרים בעולמות האופטיקה (דוגמת משקפי קריאה ועדשות מגע), אביזרי טיפוח לשיער ועוד.

לצד המוצרים במחיר משתלם כגון שלל מוצרי ניקיון, שמפו וסבונים של המותגים המוכרים בגודל רגיל ב-10 שקלים, ניתן למצוא גם מוצרים כמו מקלוני צמר במחיר לא משתלם של 10 שקלים לאריזה.

על המיזם אחראים אדם פרידלר, היזם שהביא את המכונות לממכר קרם הנגנה ב-10 שקלים לפני כ 7 שנים, רואה חשבון במקצועו והמסעדן אוהד סנדלר אשר בבעלותו 3 סניפי ארקפה ומסעדות.

את ההשקעה הראשונית בהקמת הרשת השיגו פרידלר וסנדלר ממשפחת גראס, פילנתרופים יהודים אמריקאים, ממייסדי רשת RITE AID - רשת הפארם הגדולה ביותר בחוף המזרחי והשלישית בגודלה בארה"ב. השניים נפגשו עם נציגי המשפחה שהיו שותפים בתכנון המודל העסקי והחליטו להשקיע מיליוני דולרים ב'גוד פארם'. אך בניגוד לציפיית הרשת לא מציעה מוצרי המותגים האמריקאים מהרשת המדוברת.

היזמים טוענים שגם המכירה של מוצרים ב-10 שקלים מספקת ליזמים רווח מספק, והם מצפים לרווח גולמי של 25%.

הסניף הראשון ברח' קינג ג'ורג' בתל אביב הוא קטן יחסית לרשתות הפארמה הקיימות היום בישראל – 120 מ"ר בלבד, והושקעו בו 1,200,000 שקלים. הסניפים הבאים מתוכננים להיפתח בפתח תקווה, חולון וראשל"צ, ובהמשך הכוונה של היזמים להגיע לפרישה ארצית. האסטרטגיה היא למקם את הסניפים במקומות מרכזיים בצמוד לבתי מרקחת קיימים באזור.

אין ספק ששוק הפארם בישראל, שנשלט היום בידי רשת אחת מרכזית, זקוק למתחרים וריענון, השאלה הגדולה היא - האם תצליח הרשת החדשה להוות אלטרנטיבה זולה ואמיתית לצרכן הישראלי. שתי הקטגוריות הנעדרות בשלב זה מהמדפים של "גוד פארם" היא בית מרקחת וקטגוריית בישום. 

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

ממלכת החלבה והטחינה

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567