כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות קופיקס
זכיינות ג'נטלמן
זכיינות בליקר בייקרי
זכיינות אספרסו בר
זכיינות איי לק
זכיינות עידן 2000
קפה ג'ו_GO
זכיינות קפנטו
זכיינות סחוט

אתר נייקי פותח את המכירות לישראל

17/02/2016
אתר נייקי פותח את המכירות לישראל

לידיעת חובבי מותג הספורט נייקי: החברה הבינלאומית תפתח בקרוב את אתר המכירות שלה למשלוחים לישראל. באתר נייקי העולמית מתנוסס בעמוד הבית דגל ישראל, ושמה של ישראל נוסף תחת מדינות אירופה, בשל העובדה שהפעילות בארץ כפופה לנייקי אירופה.

נוסף על כך, באתר מופיע כיתוב בשפה העברית שמזמין את הגולשים הישראלים להקדים ולפתוח חשבון משתמש, כיוון ש"חנות האונליין מגיעה בקרוב לישראל". לחיצה על עמוד ההרשמה מגלה כי בחנות האונליין יוצעו קולקציות ושירותים בלעדיים לאתר, אמנם לא בלעדיים לישראל, אך כאלה שלא ניתנו לצרכנים בישראל עד כה. כך, על פי הכיתוב באתר, יוכלו הנרשמים לעצב לעצמם "נעליים באמצעות NIKEiD או להזמין מוצרים שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר בישראל".

האתר צפוי להיפתח לישראל בשבוע השני של מרץ. הכניסה לישראל היא חלק מהאסטרטגיה הגלובלית של חברת הספורט הגדולה בעולם, שפותחת את הפעילות אונליין במקביל גם לרוסיה, קרואטיה וסלובקיה. לאחר מכן יפעל האתר בכ־30 מדינות בעולם כולל ארה"ב, קנדה, ומערב אירופה, מתוך יותר מ־100 מדינות שבהן פועל נייקי.

 המחירים באתר יוצגו לישראלים בשקלים, ועל פי ההערכה הם יהיו תואמים למחירי המותג באירופה. הבשורה הצרכנית היא המגוון הגדול באתר הבינלאומי של קטגוריות מוצרים שאינן מגיעות לישראל כמו למשל קטגוריית מוצרי טניס או מותג הכדורסל הפופולרי אייר ג'ורדן, שחלק קטן מהקולקציה שלו מגיע לישראל כיום. המשלוח לישראל ייעשה בין חמישה ל־11 ימי עסקים בעלות של 40 שקל משלוח, או ללא תשלום בקנייה מעל 800 שקל.

 נייקי יהיה המותג הבינלאומי הראשון שיציע בישראל פעילות קמעונאית לצד מכירות אינטרנטיות. נכון להיום מותגי האופנה הבינלאומיים לא מציעים במקביל אפשרות רכישה דרך האינטרנט, אם כי כמה מהם כבר יצאו בהצהרת כוונות לפתוח פעילות סחר מקוונת בקרוב.

 

מעוניינים בזכיינות לאחת מהרשתות המובילות? צרו איתנו קשר 1700-720-720

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

זכיינות קופיקס

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567