כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות קופיקס
זכיינות אספרסו בר
קפה ג'ו_GO
זכיינות בליקר בייקרי
זכיינות איי לק
זכיינות קפנטו
זכיינות עידן 2000
זכיינות סחוט
זכיינות ג'נטלמן

דלתא חתמה על הסכם זכיינות לשיווק תחת המותג קולומביה

22/12/2015
דלתא חתמה על הסכם זכיינות לשיווק תחת המותג קולומביה

דלתא גליל תעשיות בע"מ, הודיעה אתמול (ב'), לאחר סגירת המסחר בת"א, כי חתמה על הסכם זכיינות בינלאומי בלעדי לפיתוח, ייצור ושיווק של הלבשה תחתונה והלבשת ספורט לנשים והלבשה תחתונה לגברים תחת המותג קולומביה. לפי החברה, הצעד מהווה התרחבות משמעותית בקטגוריית ההלבשה התחתונה.

מדובר בהסכם זכיונות נוסף של החברה, שמצטרף להסכמי זיכיון עם מותגים בינלאומיים נוספים ביניהם Marc O'Polo, Kenneth Cole, Avia ו-Lacoste כחלק מאסטרטגיית הצמיחה של החברה. 
במסגרת הסכם הזכיינות, דלתא תייצר מגוון מוצרים ביניהם קולקציה שלמה של חזיות ספורט והלבשה תחתונה לאימוני כושר וספורט לנשים, וכן הלבשה תחתונה לגברים. הקולקציות הראשונות יושקו בינואר 2016. 
"אנו שמחים מאוד להרחיב את השותפות שלנו עם Columbia Sportswear, ולספק להם קולקציות של הלבשה תחתונה שצרכנים בכל העולם מקשרים למותג קולומביה", אמר אייזק דבח, מנכ"ל דלתא גליל, "צעד זה יתרום משמעותית להמשך הגדילה של דלתא, הרואה בתחום האקטיבוויר מרכיב  דומיננטי מסך כל המכירות שלנו".
שוויה של חברת דלתא עלה מתחילת השנה בכמעט 10%, כשרק מתחילת השבוע שעבר עלתה מניית החברה בכ-6.1%. אל עבר שווי של 2.9 מיליארד שקל.


 

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

אולדיס

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567