כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


קפה ג'ו_GO
זכיינות איי לק
זכיינות עידן 2000
זכיינות קופיקס
זכיינות סחוט
זכיינות ג'נטלמן
זכיינות קפנטו
זכיינות אספרסו בר
זכיינות בליקר בייקרי

זכיינים של מקדונלד'ס בארה"ב: "הרשת במיתון, אלה ימינו האחרונים"

17/10/2015
זכיינים של מקדונלד'ס בארה"ב: "הרשת במיתון, אלה ימינו האחרונים"

מקדונלד'ס עשויה לעמוד בפני משבר אמון פנימי - כך עולה מסקר שנערך בקרב 29 זכיינים בארה"ב המפעילים 226 סניפים, שבו הם נשאלו מה דעתם על תפקוד רשת המזון המהיר לאור השינויים האחרונים שערכה, בהם הגשת ארוחת בוקר במשך כל היום.

הרוב המכריע של הזכיינים הביע דעה שלילית על התנהלות הרשת, ואחד מהם אף טען כי מדובר "בימים האחרונים" שלה, וכי המותג נמצא "במיתון עמוק ושליש מהזכיינים נמצאים בפשיטת רגל". הסקר נערך על ידי אנליסט בבנק נומורה.

 זכיין נוסף כתב: "מנכ"ל מקדונלד'ס זורע את זרעי הכישלון שלנו", ואחר הוסיף: "אנחנו קופצים מיוזמה כושלת אחת לשנייה". לפי זכיין נוסף, "אני פועל בתחום מאז שנות ה-70 המוקדמות, ומעולם לא ראיתי את החברה כשהיא חסרת דרך ומנהיגות כמו שקורה כיום".

כמה זכיינים התלוננו על המהלך שמבסגרתו מציעה הרשת ארוחת בוקר במשך כל שעות היום; לדבריהם, הדבר גורם לבלבול במטבח, ועומד בניגוד להבטחות המנכ"ל סטיב איסטרברוק, שנכנס לתפקידו במרץ האחרון, לפשט של התפריט.

 זכיינים יצאו גם נגד התוכנית "הרכב את הטעם שלך", המאפשרת ללקוחות להוסיף להמבורגרים שלהם תוספות שונות. לדברי אחד מהם, "ההנהלה זורקת המון דברים לקיר, כדי לבדוק מה יידבק".

 רק שניים מבין 29 הזכיינים שהשתתפו בסקר הביעו עמדות חיוביות כלפי צעדי ההנהלה האחרונים.

באפריל השנה הודיעה מקדונלד'ס כי היא מתכוונת לסגור השנה 700 סניפים בעולם כולו, מהם 350 ביפן, סין וארה"ב. הכנסות מקדונלד'ס בחציון הראשון של 2015 ירדו ב־10% לעומת החציון המקביל אשתקד והגיעו ל־12.5 מיליארד דולר. הרווח הנקי שלה צנח ב־22% לעומת הרבעון המקביל אשתקד, ועמד על 2 מיליארד דולר.

 

מעוניין ברכישת זיכיון? התקשר עכשיו - 1700-720-720

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

תרזה

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567