כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות קפנטו
זכיינות קופיקס
זכיינות ג'נטלמן
זכיינות סחוט
זכיינות אספרסו בר
זכיינות בליקר בייקרי
זכיינות עידן 2000
קפה ג'ו_GO
זכיינות איי לק

חשיפה: רמי לוי צפוי לרכוש חלק מ"קופיז"; התכנון: תוקם רשת מרכולים שתתחרה בסופר קופיקס

שיתוף פעולה ענק בתחום בתי הקפה והסופרים: לחדשות 2 Online נודע לראשונה כי רמי לוי צפוי לרכוש חלק מרשת "קופיז". התכנון: הקמת 200 סניפים של קופיז וסופר-קופיז, שלא קיים היום - כחלק מהמלחמה ברשת קופיקס. הרשת תעבור למשרדי רמי לוי. רמי לוי: "העניין טרם סופי"
14/06/2015
חשיפה: רמי לוי צפוי לרכוש חלק מ"קופיז"; התכנון: תוקם רשת מרכולים שתתחרה בסופר קופיקס

המלחמה בקופיקס עולה מדרגה: רשת "קופיז" ו"רמי לוי שיווק השיקמה" סיכמו בימים האחרונים על שיתוף פעולה עסקי שבמסגרתו ישלבו כוחות בקידום רשת בתי הקפה וגם יפתחו מרכולים של קופיז שיתחרו עם אלה של קופיקס - כך נודע לראשונה לחדשות 2 Online. מדובר בהסכם טיוטה ראשונית שטרם נחתם סופית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

התכנית העסקית כוללת פתיחת כ-200 סניפי קופיז וסופר קופיז (רשת מרכולים, כמו זו של סופר קופיקס) בפריסה ארצית. רמי לוי תספק את המוצרים למכירה ברשת הסופרמרקטים העירוניים.

היום יש לרשת קופיז 22 סניפים של בתי קפה שבה מוכרים מוצרים בחמישה שקלים. על פי תנאי העסקה המתגבשת, הנהלת רשת קופיז תעבור לשבת בתוך משרדי רמי לוי שיווק השקמה, שתעמיד לטובת קופיז את משאביה, לרבות מרכזיה המסחריים.

עו"ד גיא אופיר, המייצג את רשת קופיז במשא ומתן מול רמי לוי, מסר כי בימים הקרובים צפויה חתימת העסקה, לאחר שסבב התיקונים לטיוטת ההסכם בין עורכי הדין הסתיימה. במכתב ששיגר היועץ המשפטי של רמי לוי לבעלי קופיז הוא כתב: "אנו במגמה לחתום על ההסכם ב"ה בשבוע הבא, בסוף השבוע".

מחכים לחתימה של לוי

וכמה שווה העסקה הזו? על פי טיוטת ההסכם שהגיעה לידינו, הסכום שיועבר לבעלי קופיז הוא 500 אלף שקלים. "250,000 שקל וכן ערכן הנקוב של המניות ישולמו למוכרים על ידי הקונה במעמד חתימת הסכם זה, כנגד מסירת שטרי העברת מניות חתומים והודעה חתומה לרשם החברות על העברתן וכל מסמך נחוץ אחר לידי הנאמן כמפורט לעיל", צוין. "250,000 שקלים ישולמו למוכרים על ידי הקונה לאחר רישום העברת המניות ברשם החברות".

רשת קופיז, שכבר חתמה על ההסכם, ממתינה כעת תימתו הסופית של רמי לוי.

מרשת קופיז נמסר בתגובה כי "אנחנו מאמינים שלא מספיק להקים סופרמרקט של 5 שקלים למוצר, אלא יש למכור מוצרים באיכות ובכמות היוצרת כדאיות כלכלית לקונה, להבדיל מסתם גימיק. לכן החלטנו לאחד כוחות עם רמי לוי, שכבר הוכיח עצמו בציבור כמי שיכול לספק סחורה איכותית במחיר שווה לכל נפש".

רמי לוי אמר לחדשות 2 Online בתגובה כי בין הצדדים הייתה פגישה וכי הנושא נבחן, אך טרם התקבלה החלטה סופית.

עו"ד גיא אופיר
צילום: באדיבות המצולם

בכתבה ששודרה במהדורה המרכזית בחודש שעבר ערכנו בדיקה שהעלתה כי בסופר קופיקס לא כל המוצרים זולים ומשתלמים - זאת בשל הנפח הקטן יחסית שלהם. ניתן למצוא בסופר מוצרים שונים, אך כמעט ואין שם מותגים, כמו למשל קוקה קולה.

אבי כץ, היזם של קופיקס, אמר כי מתוכננת הקמה של עוד 4 סניפים של סופר קופיקס בעתיד הקרוב - והתכנון לעתיד הרחוק הוא של "מאות סניפים".

 
בקרוב סופר-קופיז?
 
 צילום: פלאש 90 - הדס פרוש

 

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567