כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות בליקר בייקרי
זכיינות ג'נטלמן
זכיינות עידן 2000
זכיינות קופיקס
זכיינות סחוט
זכיינות קפנטו
קפה ג'ו_GO
זכיינות אספרסו בר
זכיינות איי לק

רשת אילן'ס תפתח עשרה סניפים חדשים

4/03/2015
רשת אילן'ס תפתח עשרה סניפים חדשים


רשת בתי הקפה אילן'ס, שבבעלות יעקב לוזון, משנה אסטרטגיה. נודע כי היא תפתח לראשונה סניפים באמצעות זכיינים כדי להגביר את קצב ההתפתחות האטי שלה ביחס למתחרים וכדי להסיר מהבעלים חלק מעלויות התפעול. נוסף על כך יעביר לוזון לזכיינים חלק מהסניפים הקיימים שמצויים כיום בבעלותו. בשנה הקרובה צפויים להיפתח עשרה סניפים חדשים ובסוף 2015 תמנה הרשת 24 סניפים.


בעבר עמדה אילן'ס למכירה, ולוזון אמר כי הוא לא מעניק זכיינויות מכיוון שקל יותר למכור רשת בבעלות. כעת הוא מסביר: "מכיוון שהרשת לא למכירה, החלטתי להסיר מעליי את הצד התפעולי. תפעול הרשת הוא בעייתי כאשר הסניפים בבעלות. יש בעיה להעסיק מאות עובדים שרובם צעירים ולא מתייחסים למקום העבודה ביתר רצינות. בשלב הראשון נפתח סניפים חדשים בזכיינות ובהמשך נעביר חלק מהסניפים הקיימים לידי זכיינים".

 לרשת חוזים חתומים לפתיחת סניפים בנס ציונה, הוד השרון ורעננה, ונבדקת אפשרות לפתוח סניפים גם בחולון ובירושלים. הסניפים בבני ברק ובנס ציונה ייפתחו בבעלות הרשת. "הסניפים שיוקמו יהיו קטנים, 70–100 מ"ר. המטרה היא לפתוח סניפים קטנים שהרווחיות בהם גבוהה ביחס להשקעה", הוא אומר. ההשקעה בכל סניף, בהתאם לגודלו ולמיקומו, נעה בין 500 אלף שקל למיליון שקל. הזכיין יידרש לתשלום חד־פעמי של 150–200 אלף שקל ונוסף על כך ישלם תמלוגים חודשיים של 5% מהמחזור ו־1% עבור פרסום הרשת.

 "רשת אילן'ס לא ידועה בכל הארץ", אומר לוזון, "והכניסה שלנו לתחום הקפסולות דורשת הכרה ארצית, לא רק בתל אביב. אם הצרכנים יכירו את הקפה שלי גם מחוץ לגוש דן, יגדלו מכירות הקפסולות".

בתוך כך סוגר לוזון את אחד מסניפי הרשת בתל אביב ובמקומו יפתח חנות לממכר מוצרי קפה כדי לקדם מכירת קפסולות, אביזרים נלווים וקפה טחון של המותג. הסניפים שעשויים להיסגר הם סניף אבן גבירול הסמוך לסניף רשת קופיקס, או סניף הרשת ברחוב קרליבך.

מתעניין/ת בפגישת יעוץ והכוונה לרכישת זיכיון של בית קפה? לחץ/י כאן

 

 

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

עידן 2000

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567