כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


קפה ג'ו_GO
זכיינות בליקר בייקרי
זכיינות קופיקס
זכיינות ג'נטלמן
זכיינות עידן 2000
זכיינות קפנטו
זכיינות איי לק
זכיינות אספרסו בר
זכיינות סחוט

מותג האופנה בננה ריפאבליק בדרך לישראל

26/02/2015
מותג האופנה בננה ריפאבליק בדרך לישראל

נציגי חברת בננה ריפאבליק האמריקאית ביקרו בישראל וקיימו פגישות עם מספר קבוצות קמעונאות ישראליות לרכישת זיכיון של המותג והחדרתו לשוק הישראלי והקמת חנויות קוספט של המותג. בין הקבוצות שעימן התקיימו פגישות ניתן למנות את קבוצת גולף, סקאל, קסטרו, המשביר לצרכן וגינדי השקעות.

 

מדובר בביקור ראשוני של נציגי בננה ריפאבליק בישראל ומסע היכרות עם נציגי חברות קמעונאות מקומיות, בניסיון לבחון זכיין פוטנציאלי שיפתח ויפעיל חנויות של המותג בארץ.  

 

מותג האופנה בננה ריפאבליק שייך לקבוצת GAP הבינלאומית. הזכיון למותג גאפ בישראל מצוי בקבוצת גוטקס שבבעלות ג'ואי שוובל, אשר רכשה אותו מאלביט הדמיה בשנת 2012 תמורת 40 מיליון שקל (26 מיליון שקל עבור החנויות ו־14 מיליון שקל נוספים עבור המלאי). עם הרכישה של המותג גאפ הצהיר שוובל כי בכוונתו להביא לישראל גם את המותג בננה ריפאבליק השייך לקבוצה. אלא שמאז שנת 2012 לא נרשמו התפתחויות שהעידו על כוונה להכניס את המותג לישראל וגם ההצהרות של קבוצת גוטקס להרחיב את רשת גאפ בישראל הסתכמו, נכון להיום, עם פתיחה של שלוש חנויות נוספות בלבד מעבר לאלה שפתחה אלביט.

 

כאשר שוובל רכש את גאפ מנתה הרשת חמש חנויות בישראל וכיום, שנתיים לאחר הרכישה, היא מונה שמונה חנויות בלבד. זאת להבדיל ממותגי אופנה בינלאומיים אחרים שנכנסו לישראל ופתחו סניפים בפריסה רחבה. בראשם, מותגי האופנה שהביאה לישראל קבוצת פוקס – אמריקן איגל שנכנס לארץ בשנת 2012 מונה כיום 30 סניפים וחמישה נוספים של מותג האופנה aerie, ומותג אופנת הילדים דה צ'ילדרנס פלייס שגם הוא בזכיון של קבוצת פוקס, פתח בתוך פחות משנה 24 סניפים.

 

בננה ריפאבליק הוא מותג אופנה אמריקאי שמוגדר בקטגוריה של אופנה עילית, ומציע פריטי לבוש מחויטים ואלגנטים. המותג פונה לקהל יעד אליו פונה המותג הספרדי מסימו דוטי, שהזכיון עליו בישראל מוחזק אף הוא בידי קבוצת גוטקס. מחירי שני המותגים אינם זולים במיוחד, וקהל היעד הוא נשים וגברים בוגרים ולא צעירים. קבוצת גוטקס של שוובל מייבאת לישראל את מותגי האופנה של קונצרן אינדיטקס הספרדי שכולל את המותגים זארה, פול אנד בר, ברשקה ומסימו דוטי. גם את רשת מסימו דוטי שעשתה עלייה לארץ בשנת 2008 לא מפתחת קבוצת גוטקס והיא כוללת שתי חנויות בלבד, בקניון רמת אביב ובקניון עיר ימים בנתניה.

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

נטושקה

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567