כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות ג'נטלמן
זכיינות איי לק
זכיינות קפנטו
קפה ג'ו_GO
זכיינות בליקר בייקרי
זכיינות קופיקס
זכיינות עידן 2000
זכיינות סחוט
זכיינות אספרסו בר

רשת האופנה והאקססוריז Urbanica מגיע לארץ

19/01/2015
רשת האופנה והאקססוריז  Urbanica מגיע לארץ

תוכנית ההשקה ופתיחת החנויות של רשת האופנה והאקססוריז החדשה מבית קרולינה למקה, Urbanica, מגלה כי בין המקומות שבהם ייפתחו חנויות ענק של הרשת אפשר למצוא את קניון הדיזינגוף סנטר ואת קניון עזריאלי, שבתל אביב. הרשת על סף חתימת חוזה לפתיחת חנות ענק בדיזינגוף סנטר, שתשתרע על גודל של 2,800 מ"ר - כאשר לשם השוואה, החנויות של h&m בישראל משתרעות על פני 2,300-1,800 מ"ר.

בנוסף, נחתם חוזה לפתיחת חנות ענק של 2,100 מ"ר במרכז המסחרי ביג אשדוד בספטמבר (המרכז ייפתח בעוד כחודשיים), שתהיה החנות השנייה של אורבניקה בישראל - אחרי חנות בגודל 2,500 מ"ר שתיפתח בג'י שבסינמה סיטי בראשון לציון, בהשקעה של כ-14 מיליון שקל.

במקביל לכך, מתנהל משא ומתן מתקדם לפתיחת שלוש חנויות בקבוצת קניוני עזריאלי: חנות של 1,800 מ"ר בקניון עזריאלי בתל אביב, חנות של 3,500 מ"ר בקניון עזריאלי בחיפה, וכן חנות של 4,000 מ"ר בקניון הנגב בבאר שבע. בקבוצה מקווים כי החנות הענקית תעזור להביא לקוחות לקניון, שמתמודד כיום מול ריבוי הקניונים החדשים שנפתחו בעיר.

טיוטות חוזה הוחלפו גם בנוגע לפתיחת חנות של 3,800 מ"ר בבניין המשביר לצרכן של הכשרת היישוב וקו אופ בירושלים. בימים אלה מנהלת קו אופ ישראל משא ומתן למכירת חלקה בבניין (50%). משא ומתן לקראת חתימה מתנהל גם לגבי פתיחת חנות של 3,000 מ"ר בקניון ג'י כפר סבא. יוסי גביזון, מבעלי הקבוצה, סירב להגיב לפרטי התוכנית.

המודל: הרשת הבריטית PRIMARK

בחנויות יימכרו מוצרי אופנה לנשים, גברים, ילדים ותינוקות. בין הפריטים שיוצעו למכירה יהיו תיקים, מוצרי הלבשה תחתונה, מוצרי קוסמטיקה ואביזרים אחרים. המודל של אורבניקה הוא רשת האופנה הבריטית PRIMARK, שכבשה את אירופה עם מאות חנויות ענק עם תורים ארוכים והסיסמה השיווקית: "תיראו טוב, שלמו פחות".

בעלי קבוצת אורבניקה, הכוללת גם את רשת הודיס, רשת טופ טן וקרולינה למקה, מבטיחים מחירים נמוכים בהרבה מאלה שאנחנו רגילים למצוא במרכזים מסחריים (מחירים הקיימים כיום בעיקר בחנויות דיסקאונט באזורי תעשייה), תוך כדי חוויית קנייה אופנתית וקולקציות מתחלפות.

לטענתם, ג'ינסים יעלו בין 79-39 שקל, נעלי קיץ יעלו 29.9-19.9 שקל, חולצות טי־שירט יעלו בין 19.9-9.9 שקלים, חולצות מכופתרות יעלו כ-49 שקל, תיקים יעלו בין 79-49 שקל ותכשיטים יעלו 19.9-9.9 שקלים. אגב, מדובר במחיר התחלתי - לפני מבצעים. בחנויות יהיו פינות בשם "הפי־דיי", שבהן ימכרו פריטים מתחלפים ב-9.90 שקלים.

כמו שעשו במותג קרולינה למקה, גם פה הכוונה היא להחצין את העובדה שהדוגמנית בר רפאלי שותפה ברשת, על ידי הזמנות שיופצו לקראת פתיחת החנוית עם הכיתוב "בר רפאלי מזמינה אותך". טרם הוחלט האם רפאלי תהיה הפרזנטורית של אורבניקה, אך היא כבר רכשה 3% מהרשת שטרם נפתחה.

"המיקום הכי טוב בספרד: בין מקדונלד'ס לבורגר קינג"

בתוך כך נודע, כי הקבוצה פורשת כנפיים, וחנות ראשונה של מותג המשקפיים קרולינה למקה תיפתח בעוד כשבועיים בברצלונה שבספרד. החנות, בגודל של כ-60 מ"ר, תמוקם בשדרת רמבלס השוקקת.

יוסי גביזון, מבעלי הקבוצה, אישר את הפרטים ומסר כי "החנות תיפתח במיקום הכי טוב בספרד, בין סניף של מקדונלדס לסניף של בורגר קינג. מסיבת הפתיחה תיערך לקראת הקיץ, בחודש מאי, וצפויים להגיע אליה חברי נבחרת הכדורגל של ברצלונה - חברים של בר רפאלי".

לדבריו, בהקמת החנות הושקעו כ-900 אלף דולר, מתוכם חצי מיליון דולר דמי פינוי ו-200 אלף דולר בשיפוצים.

 

מתעניין/ת בפגישת יעוץ והכוונה לרכישת זיכיון בתחום אופנה ? לחץ/י כאן

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

אותנטי

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567