כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות אספרסו בר
זכיינות עידן 2000
זכיינות קופיקס
זכיינות קפנטו
זכיינות בליקר בייקרי
קפה ג'ו_GO
זכיינות סחוט
זכיינות ג'נטלמן
זכיינות איי לק

הראל ויזל: "בחודשיים הקרובים יקרסו עוד 4 רשתות אופנה"

מנכ"ל ובעלי פוקס בוועידת הקניונים באילת: "אני יודע על לפחות 10 רשתות הנמצאות בקשיים, שיש סיכוי שהן יקרסו" ■ אחרי קריסת רשת ML, קבוצת דפנה לוינסון הודיעה כי תשיק רשת אופנה חדשה למידות גדולות: "הפוטנציאל היסטרי"
26/11/2014
הראל ויזל: "בחודשיים הקרובים יקרסו עוד 4 רשתות אופנה"

‎‎שבועות ספורים אחרי קריסת הרשתות‏ml ‎‏, ‏JUMP‏ ואופיס דיפו, ובקשתה של רשת האופנה סיגל דקל להקפאת הליכים, בכירים בענף לא חוזים טובות לרשתות האופנה הקטנות. בפאנל שהתקיים היום (ב') במסגרת ועידת הקניונים השנתית באילת, אמר מנכ"ל קבוצת קניוני עזריאלי, ארנון תורן, כי הוא צופה שבשנה הקרובה יקרסו 4 רשתות קמעונאיות נוספות.
 

בתגובה לכך השיב לו הראל ויזל, מנכ"ל ומבעלי השליטה בקבוצת פוקס, כי: "4 רשתות אופנה יקרסו רק בחודשיים הקרובים". לדברי ויזל, הוא יודע על "לפחות 10 רשתות הנמצאות בקשיים, שיש סיכוי שהן יקרסו".

מנכ"ל עופר השקעות, אבי לוי, מסר היום כי קבוצת מליסרון מחקה 2 מיליון שקל בשל קריסת רשתות ‏‏ml‏ ואופיס דיפו, ורמז כי התנהלותה של קבוצת עזריאלי מול אבי מלכה, הבעלים לשעבר של ‏ml‏ ו-‏JUMP‏, לא הייתה מאירת פנים.
"כואב לי שמחקתי 2 מיליון שקל, אבל אני ישן טוב בלילה, לא כמו קבוצת עזריאלי, שלא מחקה שקל. חוזים חותמים כדי לקיים אותם, וקבוצת אבי מלכה התנהגה לא כמו שצריך. אנחנו פנינו לבית המשפט וביקשנו פינוי. 'מתאים לי' נהנו מזה".
 

לעומתו, תורן אמר כי "אבי מלכה לא חייב לנו שקל. הגענו איתו להסכם, ועל רקע ההסכם שנחתם, הגיע המועד שבו הם התפנו. אם לא היינו מגיעים להסכם, לא היינו מפנים אותם". ‏
 
דפנה לוינסון תנצל את הוואקום
 
‏בינתיים, מי שמבקש לנצל את הוואקום שנוצר עם קריסת הרשתות ‏ml‏ ו-‏‏JUMP‏ היא רשת האופנה דפנה לוינסון. מנכ"ל הרשת, צביקה לוינסון, הודיע היום כי ב-1 בפברואר הוא ישיק רשת חדשה לאופנה במידות גדולות, שתפנה לנשים בגילאי 25-45 ותציע בגדים במידות 42 עד 48. כבר בפברואר ייפתחו 6 סניפים של הרשת: בקניון עזריאלי תל-אביב, בקניון גבעתיים, בקניון רחובות, בקניון הנגב, בקניון הגדול בפתח-תקווה וברחוב אלפסי בתל-אביב.
 


"זיהינו את הוואקום שנוצר והחלטנו להיכנס לנישה של מידות גדולות. נציע בגדים במחירים נגישים. הפוטנציאל הוא היסטרי כי זו נישה חסרה", אומר לוינסון.


 רשת דפנה לוינסון מונה היום 25 סניפים, והיא תקטן בסניף אחד (קניון הנגב) בעקבות השקת הרשת החדשה.‏ ‏‎‎‏


 

מתעניין/ת בפגישת יעוץ והכוונה? לחץ/י כאן

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

אותנטי

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567