כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות איי לק
זכיינות קפנטו
זכיינות סחוט
זכיינות עידן 2000
זכיינות אספרסו בר
זכיינות ג'נטלמן
קפה ג'ו_GO
זכיינות קופיקס
זכיינות בליקר בייקרי

אבי מלכה, בעלי ml וג'אמפ לשעבר, יגדיל את התשלומים לנושיו

יעביר לנושיו במסגרת פשיטת הרגל שלו תשלום מוגדל של 2,500 שקל לתקופה של שלושה חודשים
12/11/2014
אבי מלכה, בעלי ml וג'אמפ לשעבר, יגדיל את התשלומים לנושיו


הבעלים לשעבר של רשתות ml וג'אמפ אבי מלכה יעביר לנושיו במסגרת פשיטת הרגל שלו תשלום מוגדל של 2,500 שקל לתקופה של שלושה חודשים - כך הוסכם בימים האחרונים בין פרקליטו של מלכה, עו"ד שלום (שולי) גולדבלט, לבין המנהל המיוחד שמונה לנכסיו, עו"ד ישראל שפלר.

 

ההחלטה להגדיל את תשלומיו של מלכה לקופת פשיטת הרגל (שבשלב זה הנה זמנית) התקבלה על רקע בקשתו של שפלר מבית המשפט להגדיל את תשלומיו החודשיים של מלכה לנושיו מ־500 שקל בחודש ל־5,000 שקל בחודש.

 

בפנייתו לבית המשפט טען שפלר כי מלכה יכול להשיב סכום גבוה יותר מכפי שהוא משיב כעת. לטענתו, מלכה הוא זה העומד בפועל מאחורי גלובל ריטייל (החברה שרכשה את ml מפירוק), והוא "נוהג בחברה מנהג בעלים". לדבריו, מלכה קבע לעצמו משכורת חודשית של 10,000 שקל בלבד כדי שלא להידרש להשיב לקופת פשיטת הרגל סכום גבוה יותר מזה המשולם על ידו.

  

אתמול היתה אמורה שופטת בית המשפט המחוזי מרכז בלוד עירית וינברג־נוטוביץ לדון בבקשה שהגיש שפלר בעניינו של מלכה, אך ברגע האחרון הודיעו הצדדים כי הם מבקשים לדחות את הדיון בשלושה חודשים, וזאת על רקע "קיומם של הליכי משא ומתן ביניהם".

 

בהודעה, שעליה חתומים שפלר וגולדבלט, צוין כי בתקופת הביניים עד לדיון הבא ישלם מלכה מדי חודש 2,500 שקל לקופת הנושים, וזאת "מבלי לפגוע בטענותיו" - שלפיהן הוא משתכר רק 6,500 שקל בחודש נטו ומסתייע כלכלית בבני משפחה ובחברים. עוד נקבע כי "המנהל המיוחד ישקול את בקשת מלכה להתיר את יציאתו מן הארץ לצורכי עבודתו בלבד". האישור, כך צוין, יינתן בכפוף לאישורם של הכנ"ר (כונס הנכסים הרשמי) ובית המשפט.

 

עוד מציינים הצדדים כי בתקופת הביניים ימשיך שפלר בחקירתו ויפעל לבדוק את טענותיו של מלכה, כפי שפורסמו השבוע .בתגובה שהגיש מלכה לבית המשפט הוא דחה את הטענה שלפיה הוא העומד מאחורי ml, והבהיר כי הוא משמש כיועץ בלבד. לגרסתו, הוא נעזר בחברים ובני משפחה לצורך תשלום הוצאותיו שמגיע מדי חודש ל־11 אלף שקל.

 

מתעניין/ת בפגישת יעוץ? לחץ/י כאן

 

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

בית הפול

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567