כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות איי לק
זכיינות ג'נטלמן
זכיינות אספרסו בר
קפה ג'ו_GO
זכיינות קפנטו
זכיינות עידן 2000
זכיינות סחוט
זכיינות בליקר בייקרי
זכיינות קופיקס

הום סנטר דוחה תשלומים לספקים בפעם השנייה בתוך חודשיים

מנכ"ל הרשת, אלי גידור, הודיע לספקים כי בשל הקפאון בענף הנדל"ן לצד ההשפעה השלילית של מבצע צוק איתן, תאריך הרשת באופן חד צדדי את תנאי האשראי עם הספקים בחודש. בחודש אוגוסט כבר הודיעה החברה על קיזוז חד צדדי בשיעור 3% על הסכום שהיתה אמורה לשלם להם בחודש יולי ודחייה של 21 ימים בתשלום עבור חודש אוגוסט.
2/10/2014
הום סנטר דוחה תשלומים לספקים בפעם השנייה בתוך חודשיים

חודשיים לאחר שנחשף  כי רשת העשה זאת בעצמך "הום סנטר" הודיעה לספקיה על קיזוז חד צדדי בשיעור 3% על הסכום שהיתה אמורה לשלם להם בחודש יולי וכן על דחייה של 21 ימים בתשלום עבור חודש אוגוסט, ל"כלכליסט" נודע כי הרשת מבצעת דחייה נוספת בתשלומים. במכתב שהוציא לספקי הרשת, הודיע אלי גידור, מנכ"ל הום סנטר כי נוכח הקפאון בענף הנדל"ן לצד ההשפעה השלילית של מבצע צוק איתן, תאריך הרשת באופן חד צדדי את תנאי האשראי עם הספקים בחודש. לטענת גידור, ההאטה במשק הובילה להצטברות מלאים גדולים בסניפים, שלא נמכרו גם עם התעוררות הקניות לקראת אש השנה.

מרשת הום סנטר נמסר כי "כמו עסקים רבים בישראל גם רשת הום סנטר חווה בימים אלו את הקפאון בענף הנדל"ן, את ההאטה במכירות עקב מבצע צוק איתן ואת הירידה בכוח הקנייה של הצרכן הביתי. אירועים כלכליים אלו הביאו להצטברות מלאים בסניפי הרשת שנערכו על פי תחזית מכירות גבוהה שלא התממשה. אפילו המכירות המוצלחות של ראש השנה והחגים אינן מצליחות לכסות את ההוצאות הלא מתוכננות שנגרמו לרשת הום סנטר בשלושת הרבעונים הראשונים של השנה. לנוכח העלייה בהוצאותיה של הרשת מחד והירידה בעלויות המימון ובעלויות היבוא של הספקים מנגד, החליטה הרשת על שינוי מדיניות התשלום לספקים בתקופה הקרובה. במסגרת שינוי זה התווסף חודש ימים לתנאי התשלום הנהוגים בין הרשת לספקיה". עוד הוסיף גידור כי "רשת הום סנטר רואה בספקי הרשת שותפים מלאים לפעילות ולהצלחה וכולנו תקווה לחורף טוב יותר ורווי במכירות".

 כאמור, תחת הכותרת "התארגנות הרשת בעקבות מבצע "צוק איתן" כתב גידור בתחילת אוגוסט לספקים: "מבצע "צוק איתן" השפיע מהותית על המשק הישראלי בכלל, ועל סקטור "שיפור הבית" בפרט. מחזורי המכירות בימות הקרבות פחתו בכל רחבי המדינה ובמיוחד באזור הדרום".

 גידור הוסיף כי בעקבות הפעלת הרשת כבימי שגרה ולנוכח הירידה בפדיון החנויות, הנהלת הרשת החליטה על שורה של התאמות, ברוח התקופה ועל פיהן ידחו תשלומי הרשת לספקים בחודש אוגוסט ב- 21 ימים ותתבצע הפחתה של 3% במחזורי הקניות של חודש יולי המחויבים בתשלומים.

 

מתעניין/ת בפגישת יעוץ? לחץ/י כאן


 

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

בעל רשת? פרסם את העסק שלך כאן!

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567