כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות אספרסו בר
זכיינות עידן 2000
קפה ג'ו_GO
זכיינות איי לק
זכיינות בליקר בייקרי
זכיינות סחוט
זכיינות ג'נטלמן
זכיינות קפנטו
זכיינות קופיקס

מו"לים: "סטימצקי הורידה ספרים מהמדפים - כי לא הסכמנו ל'תספורת'"

בניסיון להתמודד עם חובות הרשת הציעה קבוצת הרוכשים החדשה, בראשות יפית גרינברג, "תספורת" על החוב של החברה להוצאות הספרים אולם בהוצאת מודן, שהתנגדה להסדר החוב, טוענים: "הובהר לנו שאם לא נסכים - לא נהיה ברשת "סטימצקי: "אלו מניפולציות של גורמים אינטרסנטיים"
1/07/2014
מו"לים: "סטימצקי הורידה ספרים מהמדפים - כי לא הסכמנו ל'תספורת'"

בניסיון להתמודד עם חובות הרשת הציעה קבוצת הרוכשים החדשה, בראשות יפית גרינברג, "תספורת" על החוב של החברה להוצאות הספרים ■ אולם בהוצאת מודן, שהתנגדה להסדר החוב, טוענים: "הובהר לנו שאם לא נסכים - לא נהיה ברשת" ■ סטימצקי: "אלו מניפולציות של גורמים אינטרסנטיים"

האם מנהליה החדשים של סטימצקי מתנהלים בכוחניות אל מול ההוצאות לאור? מנהלי סניפים של רשת סטימצקי קיבלו הוראה להוציא מהחנויות את ספרי הוצאת מודן ולהחזירם למחסנים, על מנת שאלה יוחזרו להוצאות.

בהוצאת מודן טוענים כי מדובר בהחלטה חד צדדית של רוכשי סטימצקי, בראשות הקבוצה של יפית גרינברג והוצאת קוראים, שנועדה לכופף את ידם, זאת לאחר שלא הסכימו להסדר החובות שהציעה ההנהלה החדשה. מנגד, טוענים הרוכשים כי מדובר במניפולציות וכי הספרים הוחזרו להוצאות לאחר שהן ביקשו זאת.

רוכשי סטימצקי דרשו מהמו"לים ומספקים נוספים "תספורת" של 30% מהחוב ופריסתו על פני חצי שנה. מו"לים גדולים, כמו כנרת זמורה ביתן, ידיעות ספרים וכתר, הסכימו להסדר, אולם מו"לים אחרים, ובהם מודן, סירבו להצעה.

 

מתעניין/ת בפגישת יעוץ? לחץ/י כאן

.

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

אותנטי

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567