כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות ג'נטלמן
זכיינות עידן 2000
זכיינות סחוט
זכיינות בליקר בייקרי
זכיינות אספרסו בר
זכיינות איי לק
זכיינות קפנטו
זכיינות קופיקס
קפה ג'ו_GO

לא רק קפה ואלכוהול: קופיקס תציע שלגוני נסטלה ב-5 שקלים

הרשת תציע את מבחר מותגי החברה כגון "גומיגם", "פרילי", "טילון אקסטרים" ו"ג'ויה", וכן מבחר שלגונים שיוצעו במחיר של 2 מוצרים ב-5 שקלים.
8/06/2014
לא רק קפה ואלכוהול: קופיקס תציע שלגוני נסטלה ב-5 שקלים (הגדל)

לא רק קפה ואלכוהול: רשת קופיקס תציע ללקוחותיה מגוון שלגונים של גלידות נסטלה ב-5 שקלים. 

 

הרשת תציע את מבחר מותגי החברה כגון "גומיגם", "פרילי", "טילון אקסטרים" "ג'ויה" ועוד, וכן מבחר שלגונים שיוצעו במחיר של 2 מוצרים ב-5 שקלים. בקופיקס צופים כי במהלך חודשי הקיץ ימכרו ברשת ביותר מ-50 אלף גלידות ושלגונים.

 

מוצרי נסטלה מצטרפים למגוון המוצרים החדשים שמציעה הרשת בתפריט הקיץ החדש שלה וביניהם משקאות ברד בטעמים שונים וקינוחים אישיים ובהם מלבי, וטירמיסו.

  

רשת קופיקס פתחה את סניפה הראשון ב-30 בספטמבר ברח' אבן גבירול בתל אביב. והיא מונה כיום 17 סניפים.

 

לאחרונה השיקה הרשת את "קופיקס בר" שנפתח ברחוב לילינבלום בת"א ומציע משקאות אלכוהול בחמישה שקלים . היזם של הרשת הוא אבי כץ, מייסד קבוצת BEE קמעונאות, נשיא ומייסד קרן ההשקעות "הגשמה".  

 

חגית שינובר, שותפה ומנהלת הרכש של רשת קופיקס: "אנו ממשיכים לרענן ולחדש ולהציע ללקוחותינו מגוון מוצרים במחיר אטרקטיבי תוך שמירה על הקונספט הייחודי של הרשת המציעה מוצרים איכותיים ב-5 שקלים. אנו משלבים בין מותגים ידועים ומוכרים כגון נסטלה, קוקה-קולה ועוד, לבין עידוד מיזמים ועסקים קטנים ושמירה על מוצרים ייחודיים לרשת כדוג' סדרת חטיפי הבריאות שהשקנו לאחרונה".

 

 

 

מתעניין/ת בפגישת יעוץ? לחץ/י כאן

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

אולדיס

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567