כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


קפה ג'ו_GO
זכיינות סחוט
זכיינות קופיקס
זכיינות איי לק
זכיינות בליקר בייקרי
זכיינות עידן 2000
זכיינות אספרסו בר
זכיינות ג'נטלמן
זכיינות קפנטו

עוד משבר בתחום האופנה: רשת יעל אורגד בקשיים

בעבר ניהלה החברה רשת של 9 חנויות אופנה, אך לאחר שעברה תוכנית הבראה הצטמצמה ל-3 חנויות בלבד ■ חוב החברה לנושיה עומד על כ-2.3 מיליון שקל
15/05/2014
עוד משבר בתחום האופנה: רשת יעל אורגד בקשיים (הגדל)

רשת האופנה יעל אורגד, שבבעלות המעצבת יעל אורגד ובעלה שי ענבר, מצטרפת לשורת רשתות אופנה קטנות ובינוניות שנקלעו לקשיים כספיים בשנים האחרונות ונאלצו להיסגר או להימכר.

 בתחילת השבוע (ב') הגישה רשת האופנה לבית המשפט המחוזי בקשה להורות על כינוס אסיפת נושים לצורך פשרה או עריכת הסדר נושים, עקב חוסר יכולתה לעמוד בחוזים עם ספקיה ולשלם את חובותיה. כמו כן היא מבקשת למנות את עו"ד דוד שטרנפלד כנאמן לביצוע הסדר הנושים.

 מהבקשה עולה כי החוב של החברה לנושיה עומד כיום על סך של כ-2.3 מיליון שקל. כמו כן, קיים חוב של החברה לבנק הפועלים, שאינו כלול בהסדר הנושים.

 בבקשה צוין כי בעבר ניהלה החברה רשת של 9 חנויות אופנה, אך לאחר שעברה תוכנית הבראה הצטמצמו שטחי המכר ל-3 חנויות בלבד, כאשר חנות אחת מתוכן היא חנות עודפים הסמוכה לסטודיו של החברה.

 במסגרת תוכנית ההבראה קיצצה החברה במספר העובדים, וכיום היא עובדת במבנה עלויות "רזה", הכולל את שני בעלי המניות בחברה העובדים במטה, יחד עם עובד שכיר אחד המשמש כמחסנאי. החברה אף צמצמה את שטח הסטודיו, מ-240 מ"ר לשטח של כ-100 מ"ר, וצמצמה את עלויות השכירות בכ-70%.

 עם זאת, לאחר כ-14 שנות פעילות רווחית, נקלע העסק לקשיים, כאשר את האצבע המאשימה להידרדרות מפנה רשת האופנה לבנק מזרחי-טפחות.

 בבקשה נטען כי בשנת 2013 החברה צפתה קשיים תזרימיים עקב ירידה במכירות ועלייה בהוצאות התפעול, ועל כן פנתה לבנק מזרחי לפרוס הלוואה ישנה שנטלה מהבנק - אך הבנק סירב לבקשה.

 "פועל יוצא הוא שהחברה לא יכלה לעמוד במימון הפעילות השוטפת והחלה להיקלע לקשיים תזרימיים", נכתב בבקשה.

 

מתעניין/ת בפגישת יעוץ? לחץ/י כאן

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

סמארטפון

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567