כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות איי לק
זכיינות בליקר בייקרי
זכיינות ג'נטלמן
זכיינות עידן 2000
זכיינות קופיקס
זכיינות אספרסו בר
קפה ג'ו_GO
זכיינות קפנטו
זכיינות סחוט

סניף איקאה בקריית אתא נפתח רשמית

החנות ה-350 של איקאה בעולם, והשלישית בישראל, משתרעת על 27 אלף מ"ר ומציעה 51 חדרי תצוגה, 3 בתים לדוגמה ו-2,150 מקומות חניה. מנכ"ל איקאה ישראל: "שני שליש מתושבי ישראל יבקרו בחנויות איקאה ב-2014"
11/03/2014

החנות משתרעת על פני 27 אלף מ"ר, והיקף ההשקעה בה מגיע לכ-380 מיליון שקל. היא מחוברת לקניון בשתי קומות ותציע 2,150 מקומות חניה. בחנות 51 חדרי תצוגה, 3 בתים לדוגמה, ואפשרות לסריקת מוצרים עצמאית על ידי הלקוח.

 מנכ"ל איקאה ישראל, שוקי קובלנץ, אמר עם פתיחת הסניף: "זה לילה שני שאני לא ישן וההתרגשות עצומה. הייחודיות של הסניף הזה - הרבה צבע עיצוב אוכל כשר. אנחנו מחכים לכל תושבי הצפון". באשר למספר האנשים הצפויים העריך כי מדובר ב-12-15 אלף איש - ואילו בהמשך 6,000-7000 לקוחות. בימים האחרונים הושק הסניף בהשקה שקטה ובמהלכם הגיעו יותר מ-21 אלף לקוחות.

 לדבריו, השוני העיקרי בסניף החדש הוא שמדובר בסניף שהוקם בתוך מתחם מסחרי שלם, ולא כמבנה בפני עצמו. "הייחודיות של הסניף הצפוני הוא היותו מחובר לקניון, מרכז מסחרי. במקביל נפתח סניף שופרסל, ובספטמבר ייפתח הקניון כולו. יצוין כי בשלב זה הפיתוח של האזור עדיין לא הושלם".

ראש העיר קריית אתא, יעקב פרץ, אמר היום כי "קריית אתא מהווה את שער הכניסה למטרופולין הצפוני של מדינת ישראל ומיקומה לצד תשתיות הכבישים ותוכניות הפיתוח הופכות אותה לאטרקטיבית להשקעות מצד יזמים מובילים מהארץ ומהעולם. מדובר במנוף כלכלי אדיר לעיר ובתוספת משמעותית של מקורות תעסוקה". לדבריו, לעיר נוספו באחרונה 65 אלף מ"ר מסחר. 20 אלף נוספים אמורים לקום בתקופה הקרובה, וכן מצוים בשלבי אישור תוכניות ל-700 דונם תעשייה קלה ונקייה.

 אפקט קופיקס באיקאה  

עוד על החנות החדשה, מסתבר שאפקט קופיקס הגיע גם לאיקאה: ברשת החליטו למכור קפה הפוך (קפוצ'ינו) קטן ב-4 שקלים בסניפיה בנתניה ובראשון לציון. בחנות החדשה לעומת זאת, בוטל הגודל הקטן ובמקומו יציעו מילוי חופשי של קפה חינם.

 במסיבת עיתונאים שערכה איקאה לפני כשבועיים, לרגל פתיחת החנות החדשה, אמר קובלנץ: "שני שליש מתושבי מדינת ישראל יבקרו בחנויות איקאה ב-2014". לטענתו, בחנויות איקאה ישראל ביקרו עד כה 30 מיליון מבקרים. "בזכות איקאה קריית אתא, נגדיל את המכירות באיקאה ישראל ב-30% ללמעלה ממיליארד שקל", אמר.

 לאיקאה יש חנויות ב-44 מדינות. מחזור המכירות של איקאה העולמית עמד ב-2013 על 29 מיליארד אירו. החנות הראשונה של איקאה בישראל נפתחה בנתניה באפריל 2001. החנות השנייה בראשון לציון, נפתחה במרס 2010. חנות נתניה נפתחה מחדש במרס 2012, אחרי שנשרפה ב-2011.

 

מתעניין/ת בפגישת יעוץ? לחץ/י כאן

 

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567