כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


קפה ג'ו_GO
זכיינות אספרסו בר
זכיינות איי לק
זכיינות עידן 2000
זכיינות ג'נטלמן
זכיינות קפנטו
זכיינות בליקר בייקרי
זכיינות קופיקס
זכיינות סחוט

מיסטר פרעצלס תפתח דוכנים בישראל

הדוכן הראשון של המותג הבינלאומי שמשווק פרעצל (בייגלה) שנאפה במקום ומצופה בציפויים שונים, ייפתח במרס בקניון הזהב בראשל"צ. המחיר: 13-14 שקל
18/02/2014
מיסטר פרעצלס תפתח דוכנים בישראל (הגדל)

ג'אנק פוד חדש בדרך לארץ: הרשת הבינלאומית מיסטר פרעצלס (Mr. Pretzel's) תפתח בתחילת מרס סניף ראשון בישראל, בקניון הזהב בראשל"צ. זו רשת דוכנים שתמכור פרצעל (בייגלה שמיניות) גדול מצופה בציפוי לפי בחירת הלקוח. הרשת הישראלית תתייחס למוצר כ"בייגלה", משום שכך נהוג לכנות פרעצל בישראל.

 

הדוכנים של הרשת יפעלו במעברים בקניונים ולא במתחמי המזון, בהמשך למגמה הניכרת בקניונים לפתוח עוד ועוד דוכנים במעברים.

 

"הסיבה שנפתח דוכנים במעברים היא שמאוד מעניין לראות את גלגול הבצק והאפייה. הצרכן, עובר, מריח, רואה וקונה. האפייה והציפוי נעשים לפי הזמנה", אמרה ל-ynet זכיינית המותר בארץ, עו"ד מירי רז חובב. "לכן, גם בעולם הוא נמכר בדוכנים ולא במתחמי המזון בקניון".

 

המחיר בבריטניה: 3 ליש"ט

 גודל הדוכן: 12-11 מ"ר. מחיר הפרעצלים: 14-13 שקל – זול יחסית לגלידה או פיצה, אבל יקר יחסית לבייגלה גדול שאפשר

 

לקנות במאפיות וקונדיטוריות בשקלים בודדים. בבריטניה אגב, מוכרים את הפרעצלים ב-3 ליש"ט, כ-17 שקל לפי שער הליש"ט הנוכחי. "יהיו גם דילים של פרעצל ושתייה במחיר נמוך יותר", אמרה רז חובב. "המטרה שלנו היא שהמוצר שלא יקר מדי, אבל שיהיה בו רווח".

 

 במעברים בקניונים אפשר למצוא כיום בין היתר, דוכנים מזון ושתייה של רשתות משקאות יוגורט, דוכנים לממכר צ'ורוס, קרפים, שוקולד ודוכנים של רשתות קפה ומאפיות.

  

200 סניפים ב-18 מדינות

מיסטר פרעצלס זה מותג בינלאומי שנוסד בפוארטו ריקו והפך למותג בינלאומי בשותפות עם מומחה המיתוג האמריקאי ממוצא אלג'יראי בשיר מיחובי, שגם יגיע לארץ לרגל פתיחת הדוכן הראשון. לרשת 200 דוכנים ב-18 מדינות.

  

"נתקלנו ברשת בבריטניה. יצרנו קשר עם הרשת, טסנו לפגוש את הבעלים של הרשת שהגיע במיוחד ונענינו בחיוב. זו רשת מפוארטו ריקו במקור ויש לה סניפים בארצות רבות בעולם. אנחנו מתחילים בקניון הזהב בראשל"צ ומתכוונים לפתוח השנה שלושה דוגנים. בעתיד אנחנו רוצים לפתוח בכמה שיותר קניונים. רק בקניונים – לא ברחוב".

 

בין הטעמים שיוצעו: בייגלה בציפוי נוטלה, וניל, סוכר וקינמון, טופי ופאדג' שוקולד. ימכרו גם טעמים מלוחים: שומשום, מלח ופרמז'ן. "כרגע נמכור 8 טעמים, אך יש עוד צפי לפיתוח. הקמח והוחמרים מגיעים מחו"ל, לפי נוסחה סודית של הרשת. את חלק מהתוספים אנחנו רוכשים בארץ. תהיה הקפדה שכל החומרים כשרים, למיקס יש כבר תעודת כשרות מחו"ל, אך לא בהכרח תהיה לנו כשרות מהרבנות".

 

 

מתעניין/ת בפגישת יעוץ? לחץ/י כאן

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567