כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות קופיקס
זכיינות אספרסו בר
זכיינות סחוט
זכיינות איי לק
זכיינות בליקר בייקרי
זכיינות עידן 2000
זכיינות קפנטו
קפה ג'ו_GO
זכיינות ג'נטלמן

רשת JC Penney מתכננת לסגור 33 חנויות בארה"ב

רשת בתי הכלבו החלה במהלך התייעלות נרחב, במסגרתו תקצץ כ-2,000 משרות
16/01/2014
רשת JC Penney מתכננת לסגור 33 חנויות בארה"ב (הגדל)

רשת החנויות JC Penney מתכננת לסגור 33 חנויות ולקצץ 2,000 משרות. המטרה של הרשת היא לחסוך 65 מיליון דולר ובכך לנסות לחזור לפסים רווחיים.

תוכנית ההתייעלות שמוביל המנכ"ל מייק אולמן היא המשך ליישום של צעדים שונים שנעשו ברשת הכלבו. בין היתר הוחזר למדפים המותג הפרטי של הרשת, נעשו קיצוצים בעמלות של אנשי מכירות, ובוטלה האסטרטגיה של עיצוב מחדש של הסניפים.

הרשת רושמת הפסדים כבר 9 רבעונים ברציפות, ועל-פי הערכות אנליסטים היא תרשום הפסד של 207 מיליון דולר ברבעון הרביעי של 2013.

מרבית החנויות שייסגרו נמצאות בשווקים קטנים יחסית, בקניונים אזוריים עם תנועה נמוכה. המהלך כולו צפוי להסתיים עד חודש מאי. הקיצוץ בכוח-האדם בחברה מסמל פרידה מ-2% ממצבת העובדים.

בשבוע שעבר דיווחה החברה כי היא מצפה לגידול במכירות חנויות זהות ברבעון הרביעי, אך ההערכות הן כי עקב מכירות חגים חלשות יחסית לא פורסמו הנתונים המלאים לגבי חודש דצמבר, ומניית החברה ירדה מאז ההודעה ב-10%.

מאז מינויו של אולמן לתפקיד המנכ"ל בחודש אפריל האחרון, נחתכה המניה בחצי. שווי החברה עומד כיום על 2.14 מיליארד דולר.

המשבר בענף רשתות הכלבו לא פסח גם על המתחרה הגדולה Macy's. הרשת הודיעה לאחרונה על סגירת 5 חנויות ועל פיטורי 2,500 עובדים. המטרה של הרשת היא לקצץ כ-100 מיליון מהוצאות החברה. הקיצוץ יהיה לא רק במצבת העובדים בחנויות, אלא גם במטה החברה.

 

מתעניין/ת ברכישת זיכיון? לחץ/י כאן

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

בית הפול

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567