כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות בליקר בייקרי
זכיינות קפנטו
זכיינות עידן 2000
זכיינות ג'נטלמן
זכיינות קופיקס
זכיינות איי לק
זכיינות אספרסו בר
קפה ג'ו_GO
זכיינות סחוט

פוקס מאשרת את חשיפת "גלובס": במו"מ עם אייפקס להשקעה בחברה

פוקס דיווחה לבורסה כי בין הצדדים נחתם כתב התחייבות לסודיות, וכי אייפקס עתידה להתחיל בבדיקות של החברה‏
30/12/2013
פוקס מאשרת את חשיפת "גלובס": במו"מ עם אייפקס להשקעה בחברה (הגדל)

קבוצת פוקס מאשרת היום (ב') בדיווח לבורסה את החשיפה אמש ב"גלובס",‏ ולפיה היא מקיימת מגעים מקדמיים עם קרן אייפקס להשקעה בחברה.

 

כפי שנחשף ב"גלובס", אייפקס מעוניינת ברכישת מניות או בשליטה בקבוצת פוקס. כחלק מכך, מנכ"לית אייפקס ישראל, זהבית כהן, נפגשה עם מנכ"ל ומבעלי השליטה בפוקס, הראל ויזל. בנוסף קיימה כהן ביקור במשרדי קבוצת פוקס באיירפורט סיטי.

 

כמו כן, בשבוע שעבר חתמה אייפקס על הסכם סודיות עם קבוצת פוקס, והיא צפויה כעת לקבל לידיה מסמכים ולהתחיל בקרוב בבדיקת החברה.

 

קבוצת פוקס, הנסחרת לפי שווי של 1.229 מיליארד שקל,‏ נמצאת בשליטה משותפת של ויזל החזקות (25.89%), אברהם פוקס (25.48%) ואיש העסקים לב לבייב (19.43%). אם המגעים יתקדמו לכדי עסקה, ההערכות הן כי ויזל עצמו יבקש להשאיר בידיו חלק מהמניות.

 

בדיווח לבורסה כותבת קבוצת פוקס כי "קרן אייפקס פנתה אל הנהלת החברה בכדי לבחון אפשרות להשקעה. בהמשך לפנייה זו‏,‏ התקיימו מגעים מקדמיים, נחתם כתב התחייבות לסודיות, ואייפקס עתידה להתחיל בבדיקות של החברה"‏.

 

הקבוצה מדגישה כי מדובר במגעים ראשוניים בין הצדדים, וכי "טרם הוצג מתווה עסקה ברור, טרם נקבעו מחירים לעסקה, אם וככל שתהיה, לא הוחלפו טיוטות חוזים ו/או מסמך מקדים", וכי הנושא טרם הוצג לדירקטוריון החברה.‏

 

‏‏הקבוצה החלה את דרכה ביוני 1995, ובאפריל 2002 הונפקה בבורסה של תל-אביב. ביוני האחרון נכנסה למדד תל-אביב 100, ומתחילת השנה קפצה מניית פוקס ב-111%.

 

כיום מחזיקה פוקס ברשתות פוקס, פוקס הום‏, אמריקן איגל, ללין (50%), בילבונג (50%) וסאקס (50%). בנוסף, היא מחזיקה דרך בילבונג ברשת דוכני הנעליים מרשה בלרינה. פרט לכך, לקבוצה יש 250 נקודות מכירה של המותג פוקס ב-11 מדינות.

 

‏‏בשנת 2012 חצה לראשונה מחזור המכירות של הקבוצה את רף המיליארד שקל, והמכירות הסתכמו ב-1.06 מיליארד שקל (כולל חלקה של פוקס בללין, בילבונג וסאקס). ב-9 החודשים הראשונים של 2013 רשמו מכירות הקבוצה גידול של 16.8% והסתכמו ב-747.9 מיליון שקל.

 

בשל שינוי בשיטת הדיווח, מכירות אלה אינן כוללות את מכירות החברות-הבנות שפוקס מחזיקה ב-50% מהן. יחד עם חלקה של פוקס בחברות-הבנות הגיעו המכירות ב-9 חודשים ל-858.74 מיליון שקל - קצב מכירות שנתי של 1.144 מיליארד שקל.

 

פוקס נהנתה בתקופה זו מרווח גולמי של 438 מיליון שקל (58.6% מהמכירות) ורווח תפעולי של 90.9 מיליון שקל (12.1% מהמכירות). בנוסף, ברשת ללין נהנתה פוקס מרווח תפעולי של 9.6 מיליון שקל (18.2% מהמכירות), וברשתות בילבונג וסאקס מרווח תפעולי של 9.5 מיליון שקל (16.4% מהמכירות).

 

בשורה התחתונה, קבוצת פוקס רשמה בתקופה זו רווח נקי של 64.2 מיליון שקל - גידול של 15%. ‏‎‎

 

 

מתעניין/ת בפגישת יעוץ? לחץ/י כאן

 

 

 

 

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

סמארטפון

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567