כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


קפה ג'ו_GO
זכיינות סחוט
זכיינות קפנטו
זכיינות אספרסו בר
זכיינות קופיקס
זכיינות ג'נטלמן
זכיינות איי לק
זכיינות עידן 2000
זכיינות בליקר בייקרי

לקנא בהם: באיטליה מוכרים כריכי ענק איכותיים ב-9 שקלים

כוס קפה נמכרת באחד מבתי הקפה בעיר ב-1.2 אירו (כ-5.7 שקלים) כאשר הקונה מקבל גם את "הזכות" לשבת בבית הקפה ואפילו קצפת ללא הגבלה ■ ברולדין מסבירים לכם שאיכות שווה כסף?
25/12/2013
לקנא בהם: באיטליה מוכרים כריכי ענק איכותיים ב-9 שקלים (הגדל)

רשת קופיקס שהושקה לאחרונה הציתה את הוויכוח באשר ליוקר מוצרי המזון והשתייה בבתי הקפה בישראל. חלק מהמתחרים הגיבו בהורדת מחירי הקפה לקחת לכ-7 שקלים ויצאו במבצעים נקודתיים, אך מלחמת מחירים עזה עדיין לא רואים בשוק. מעל לכל מרחפת הטענה לפיה לא ניתן להרוויח ממכירת מוצרים במחירים כה זולים. האמנם?

 

הצצה קטנה למתרחש ברומא, בירת איטליה, מגלה עולם אחר לגמרי. כך, למשל, כוס קפה נמכרת באחד מבתי הקפה בעיר ב-1.2 אירו (כ-5.7 שקלים) כאשר הקונה מקבל גם את "הזכות" לשבת בבית הקפה ואפילו "יזכה" בקצפת ללא הגבלה.

 

פיצה לפי משקל נמכרת גם כן במחירים שנחשבים דמיוניים בישראל. בתמונה המצורפת ניתן לראות פיצה במשקל 300 גרם שהספיקה אפילו ל-2 סועדים, במחיר של 2 אירו בלבד (כ-9 שקלים). בתמונות ניתן לראות גם כריכי ענק עם תוספות שונות ומגוונות (בשרים, אנטיפסטי וכו') במחיר של 1.9 אירו (כ-9 שקלים).

 

מה לגבי האיכות? במבחן הטעימות שלנו המוצרים זוכים לציון משובח, כיאה לאיטליה. המודל האיטלקי מוכיח, אם כן, שניתן למכור מוצרי מזון ושתייה בבתי קפה בזול (וכנראה עדיין להרוויח), במקום לשווק כריכים ב-30-40 שקל.

 

מתעניין/ת בפגישת יעוץ? לחץ/י כאן

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567