כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


קפה ג'ו_GO
זכיינות ג'נטלמן
זכיינות קופיקס
זכיינות אספרסו בר
זכיינות קפנטו
זכיינות איי לק
זכיינות עידן 2000
זכיינות סחוט
זכיינות בליקר בייקרי

מליסרון מהמרת על בילו סנטר ברחובות

קבוצת הקניונים השקיעה 70 מיליון שקל בשיפוץ האאוטלט הוותיק ותשפץ את הקניותר בנס ציונה
23/12/2013
מליסרון מהמרת על בילו סנטר ברחובות (הגדל)

 מליסרון השקיעה 70 מיליון שקל בשיפוץ של מתחם האאוטלט בילו סנטר שהסתיים לאחרונה. במסגרת המהלך נכנסו למתחם חנויות חדשות של אמריקן איגל, אאוטלט של נייקי המופעל על ידי החברה הבינלאומית, חנות גדולה של רשת הנעליים TO GO ועוד. נוסף על כך, הוחלפו הרצפה, השילוט והתאורה במתחם.

לדברי מנכ"ל קניוני מליסרון משה רוזנבלום, בעוד בשנת 2008 עמד הפדיון בחנויות של בילו סנטר על 480 מיליון שקל בשנה, בשנת 2013 צפוי הפדיון להסתכם ב־620 מיליון שקל. בשנים הקרובות צפויה הקבוצה להוסיף למתחם 20 אלף מ"ר נוספים שיופנו אף הם לטובת מסחר.

במקביל משפצת מליסרון את הקניותר, הקניון שהיא מפעילה בנס ציונה. מליסרון מנסה למצב את הקניותר כקניון שכונתי הפונה לאוכלוסייה הצעירה של נס ציונה, ול"כלכליסט" נודע כי תשקיע בשיפוצו כ־15 מיליון שקל. בין היתר, יכלול השיפוץ הזזה של הכניסה הראשית של הקניון ושינוי תמהיל החנויות.

במסגרת השינויים תיסגר חנות המשביר לצרכן שפעלה בקניון בסוף דצמבר, ושטחה המשתרע על 800 מ"ר יפוצל לשלוש־ארבע חנויות (אחת החנויות תושכר לרשת שילב).

בתוך כך, רשתות האופנה פוקס וקסטרו יגדילו את שטחי המסחר שלהן בקניון. קסטרו תפתח חנות חדשה וחנות נוספת למותג הילדים שלה. שתי החנויות ישתרעו יחד על שטח של 680 מ"ר. פוקס, שמפעילה כיום חנות על שטח של 80 מ"ר, תגדיל אותה ל־250 מ"ר; תפתח חנות של ללין על 40 מ"ר; ובוחנת פתיחה של חנות למותג ההלבשה התחתונה Aerie. במקביל מנהלת הנהלת הקניון משא ומתן עם רשת רנואר שכיום אינה פועלת בקניון.

רוזנבלום דוחה את הטענה כי הקניותר נפגע כתוצאה מהרחבת קניון רחובות, הנמצא אף הוא בבעלות מליסרון. "קניון רחובות משתרע על 38 אלף מ"ר, בעוד הקניותר הוא קניון של 4,000 מ"ר בלבד. אי אפשר להשוות ביניהם", אמר רוזנבלום. "זה נכון שכאשר 300 מ"ר מתוך 4,000 מ"ר סגורים זה נראה לא טוב, אבל זה נעשה כדי לבצע את השינוי בקניון. הקניותר הוא קניון עירוני־שכונתי וקניון רחובות הוא קניון על־אזורי, לכן הפדיונות בהם שונים לחלוטין וקהל היעד שונה. הקניותר יאופיין בשימת דגש על צעירים, ולכן הכנסנו מותגים חדשים של קסטרו ופוקס ואנחנו בודקים אפשרות כניסה של רנואר".

 

 מתעניין/ת בפגישת יעוץ? לחץ/י כאן

 

 

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

אותנטי

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567