כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות עידן 2000
זכיינות קפנטו
קפה ג'ו_GO
זכיינות אספרסו בר
זכיינות איי לק
זכיינות קופיקס
זכיינות סחוט
זכיינות בליקר בייקרי
זכיינות ג'נטלמן

"נפתח עוד 30 סניפים חדשים של אופיס דיפו"

רונן לוי צפוי לפתוח היום 20 מתוך 31 סניפים של הרשת ולמכור בהנחה את המלאי שנותר בתוך שבוע. כתבת "כלכליסט", שנכחה אתמול במפגש של לוי עם העובדים, שמעה מנהלי סניפים שחוששים כי "על המדפים נשארו רק מחדדים ועפרונות"
4/12/2013
"נפתח עוד 30 סניפים חדשים של אופיס דיפו" (הגדל)

יום לאחר שבית המשפט המחוזי מרכז אישר את מכירת אופיס דיפו לריטייל 3000, בשליטת בעלי כפר השעשועים רונן לוי, הוא כינס אתמול את העובדים במרכז הלוגיסטי של הרשת במודיעין להרמת כוסית חגיגית. האווירה היתה טובה ועל השולחן כיבוד קל וסופגניות. במפגש נכחו בעיקר מנהלי סניפים של רשת הציוד המשרדי שעברה בשנה האחרונה טלטלה קשה ושתי הקפאות הליכים הן תחת קבוצת המשביר והן תחת אבי מלכה, שרכש את הרשת מפירוק בפברואר 2013. "כבר מחר נפתח 20 סניפים של אופיס דיפו ואני מקווה שלעולם לא נסגור אותם", אמר אתמול לוי לעובדים. לדבריו, "החל מרגע הפתיחה נערוך מבצע הנחה של עד 50% על כל המלאי בחנות כדי לחסל את הסחורה תוך שבוע וביום שני הבא כבר יגיע לחנויות מלאי חדש של סחורה. אנו נוזיל מחירים ונהיה לא רק הרשת הגדולה ביותר בארץ של ציוד משרדי אלא גם הזולה ביותר". לוי גם אמר כי הוא לא מתכוון להפעיל את הרשת בשבתות, "בדיוק כמו יתר העסקים שלי שאינם פועלים בשבת".

לאחר הרמת הכוסית אמר לוי ל"כלכליסט" כי הוא מסתכל קדימה ומתכנן להרחיב את הרשת. "היעד שלנו הוא לפתוח 30 סניפים חדשים של אופיס דיפו בשנתיים הקרובות על שטחים של 200–300 מ"ר באמצעות זכיינים. ההשקעה בכל סניף תעמוד על 300 אלף שקל לא כולל רכישת מלאי. אנו מעוניינים גם להעביר אלינו חנויות מכשירי כתיבה פרטיות שירצו לפעול תחת מותג אופיס דיפו. במקרה כזה נעשה להן הסבה".

"אין כוח אדם בסניפים ואין כסף קטן בקופות"

 בהמשך ריכזו לוי, רו"ח קינן ממן שצפוי להתמנות למנכ"ל אופיס דיפו ונעמי אוטמזגין, מנהלת משאבי האנוש של אופיס דיפו, את מנהלי הסניפים בחדר צדדי. "אני רוצה שהסניפים ייפתחו מחר ב־12:00 בצהריים", אמר להם לוי.

"אנחנו מנסים שיהיו כמה שפחות סניפים סגורים. אל תשאירו כלום במרל"וג אלא אם כן זה מוצר לא תקין. אנחנו עושים סייל עד יום שני ואז נשתדל שהספקים יתחילו להזרים לנו סחורה חדשה".

המנהלים החליפו ביניהם מבטי השתאות. "יש בעיה, אין כח אדם בסניפים. יש סניפים שאין בהם עובדים בכלל", אמר אחד המנהלים ללוי. "אתה יודע איך הסניפים נראים?", הוסיפה מנהלת אחרת, ומנהל נוסף הצביע על בעיה אחרת. "אין מה למכור, המדפים שלנו ריקים, יש עליהם בעיקר עפרונות ומחדדים".

בעיה נוספת שהועלתה על ידי מנהלי הסניפים היא שבסניפים אין כסף קטן בקופות. "זה לא מציאותי לפתוח מחר את הסניפים כך", אמר אחד המנהלים. מסתבר שכל סניף של אופיס דיפו נהג להתחיל את היום עם 1000 שקל בכל קופה, כאשר בחלק מהסניפים מופעלת יותר מקופה אחת. לוי ואוטמזגין ביקשו מאחד העובדים הבכירים לנסות לגייס את הסכום הנדרש עד מחר בבוקר. "מה נעשה? נבזבז חצי יום לספור כסף קטן? אפשר לפתוח מאמצע היום. נפתח את הסניפים ב־14:00 בצהריים", הכריז לוי.

אוטמזגין הוסיפה: "חייבים להתחיל להריץ את העסק. אי אפשר לדחות את הפתיחה בעוד יום. עם 20 סניפים נסגרו הסכמים. מ־11 הסניפים הנוספים שלא ייפתחו אנחנו ניקח את העובדים וננייד בין הסניפים. יש סניפים שיש בהם כמעט צוותים מלאים ויש סניפים שלא נשארו בהם עובדים. אני מבינה את החששות אבל צריכים להתחיל ממשהו. אנחנו צריכים לזרוק עצמנו לתוך המים העמוקים, גם אם יכול להיות שבימים הראשונים נמכור רק מחדדים ועפרונות".

"תימנעו מלקבל מוצרים להחזרה מהלקוחות"

בתום השיחה הנחתה אוטמזגין את העובדים כיצד לנהוג מול הלקוחות. "תימנעו בימים הראשונים מלקבל מוצרים להחזרה מהלקוחות. תזכרו שמה שהיה בעבר - לא שייך לריטייל 3000. נכון שאתם מייצגים לקוח שנכנס לאופיס דיפו לפני חודש, אבל תנסו לצאת מזה בצורה מכובדת כי לא ניתן לקבל סחורה בחזרה".

 

 

מתעניין/ת בפגישת יעוץ? לחץ/י כאן

 

 

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

ממלכת החלבה והטחינה

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567