כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות ג'נטלמן
קפה ג'ו_GO
זכיינות אספרסו בר
זכיינות קפנטו
זכיינות בליקר בייקרי
זכיינות איי לק
זכיינות עידן 2000
זכיינות קופיקס
זכיינות סחוט

טיפים לעבודה עם הבנקים

כל בעל עסק המתחיל לעבוד עם הבנקים נוכח מייד כי היחס אליו שונה מעט מאשר זה לו זוכים לקוחות פרטיים. שינוי זה נובע הן מהצרכים השונים של בעל חשבון עסקי והן מהראייה העסקית של המערכת הבנקאית.

 

להלן 5 טיפים לעבודה עם הבנקים:

 

דע את הצרכים הצפויים של העסק שלך

(הפקדות יומיות, צ'קים דחויים, תקבולים בכרטיסי אשראי, גודל ההשקעה הדרושה וכו'), כך תוכל לדעת על אילו שירותים תהיה מעוניין לזכות בהנחות והטבות. יש לזכור כי ניתן להתמקח כמעט עם כל בנק על כל תעריף (ריבית או עמלות), ולכן מומלץ לערוך השוואה בין מספר בנקים לפני תחילת ההתקשרות.

 

עדיף לעבוד עם יותר מבנק אחד

כך תוכל לבצע מעין מכרז קטן של תעריפים לפני כל פעולה משמעותית. לעיתים כדאי לנהל שני תחומים נפרדים בעסק בשני בנקים נפרדים. למשל, שיווק מקומי ושיווק לחו"ל, או ייצור של שני מוצרים שונים. ההפרדה הזו מאפשרת להימנע מלשמור את כל הביצים בסל אחד בלבד.

 

בדוק מדי פעם את חיובי העמלות והריביות

שהבנק גובה ממך. גם בנק יכול לטעות, ובמקרה כזה מגיע לך החזר.

 

שמור עם מנהל הבנק על יחסי אמון ופתיחות.

הזמן אותו לביקור בעסק ועדכן אותו בצב העסק שלך. כך תקטין את אי הוודאות שלו, וגם תוכל לנצל את הידע הפיננסי שלו ואפילו את קשריו העסקיים.

 

הראה לבנק שיש לך שליטה מלאה על מצב העסק

ועדכן אותו מראש על כל חריגה צפויה בפעילות השוטפת. שיק גדול מהרגיל, עיסקה חריגה או גידול באשראי לתקופה קצרה, יעברו מהר יותר אם הבנק יידע עליהם מראש. כך תימנע מלהעמיד את מנהל הבנק במצב לא נעים וכאשר הוא בלחץ של זמן.

 

 

המאמר מאת נטע חורש

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

בית הפול

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567