כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות קופיקס
זכיינות עידן 2000
קפה ג'ו_GO
זכיינות אספרסו בר
זכיינות קפנטו
זכיינות ג'נטלמן
זכיינות איי לק
זכיינות סחוט
זכיינות בליקר בייקרי

טיפים מקצועיים למכירת העסק

לשם מימוש ההזדמנות העסקית והשלמת העסקה בצלחה, מומלץ להיערך מראש באופן הבא:

 

התייעצות עם גורמים מקצועיים

• ייעוץ עם גורם מקצועי לפני העמדת העסק למכירה על מנת לזהות את ההזדמנויות העסקיות הקיימות בשוק, לאתר את חוזקות העסק ולקבוע את אופן הצגתם לרוכשים פוטנציאלים.

• רואה חשבון יעזור בבניית דוחות פיננסיים שיציגו באופן אובייקטיבי את מצבו הפיננסי של העסק, ועל מחיר העסקה אותו כדאי לדרוש.

  התייעצות עם עורך דין תסייע בהבנת ההיבטים המשפטיים של התהליך ותכין אותך להליך המשא ומתן: הכרת ההסכמים המרכזיים בעסקה וזיהוי מוקשים אפשריים בבדיקת הנאותות.

          

נטרול איומים משפטיים

הצפת המחלוקות והבעיות המשפטיות וטיפול בהן מבעוד מועד תקטין את ההסתברות לזיהוי נקודות משבר העלולות לגרום לרוכש  לבטל את העסקה.

          

רישום קניין רוחני

בחברות בעלות קניין רוחני, יש להשלים את הרישום של הקניין הרוחני עפ"י  הדרישות הסטטוטוריות.

          

ארגון וריכוז מידע

מומלץ לרכז מבעוד מועד את מערך ההסכמים וההתקשרויות בחברה, מידע פיננסי, משפטי, שיווקי ודוחות ניהוליים על מנת לאפשר בדיקת נאותות נוחה ויעילה לרוכשים הפוטנציאליים.

 

הגדרת הקונה האופטימאלי

רצוי להגדיר מראש אילו משקיעים הם המתאימים ביותר עבורך (כגון משקיעים בשוק המקומי, משקיעים בינלאומיים, משקיעים המחפשים עסק לטווח ארוך) ולהתאים אליהם הן את אופן הצגת העסק והן את ערוץ הפרסום המשמש לחשיפת העסק לרוכשים הפוטנציאלים.

 

שקיפות וגילוי נאות

בכדי לשמור על אמינות בינך לבין הקונה הפוטנציאלי דייק ככל האפשר בכל הפרטים ובנתוני השוק ולהימנע מהסתרת מידע.

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

אולדיס

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567