כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות בליקר בייקרי
זכיינות קופיקס
זכיינות קפנטו
זכיינות ג'נטלמן
זכיינות עידן 2000
זכיינות איי לק
זכיינות אספרסו בר
זכיינות סחוט
קפה ג'ו_GO

סיפורו של זכיין- טוביה פרידמן

9/03/2015

 

 

לאחר הפרישה חיפשתי קריירה שנייה ודבר הוביל לדבר ובסוף הגעתי להקים בית קפה של בליקר בייקרי. בזכות הליווי העסקי של המרכז, הבנתי שבלי ניסיון בתחום המסעדנות יהיה יותר חכם להפעיל עסק בזכיינות. החלטתי שעדיף במקום לשלם בעצבים עדיף לשלם דמי זיכיון ולקבל את הכול על מגש של כסף וכל מה שנשאר זה להקים ולתפעל את הסניף על פי דרישות הרשת.

רציתי לעשות משהו שיהיה מאתגר ומעניין ולאחר פגישת ייעוץ בה פרסו לפניי מגוון הצעות מעניינות ורלבנטיות שתאמו לדרישותיו והיכולות העסקיות שלי, החלטתי ללכת על בליקר בייקרי.

לבנות עסק זה כמו תינוק שנולד. אתה מלווה אותו מיום התכנון ודרך כל שלבי הביצוע והפתיחה ועד שהוא עומד על רגליו ומתחיל לרוץ. אני שמח שהמרכז לקידום זכיינות פתח לי את עיניי וידע לחבר אותי למותג הנכון עבורי. אני אוהב את האווירה במקום, העיצוב המרשים, צוות העובדים המסור וכמובן האוכל המעולה!

 

 

 

 

 

 

מתעניין/ת בפגישת יעוץ לרכישת בית קפה? לחץ/י כאן                           

זכיינות קופיקס

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567