כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות סחוט
זכיינות עידן 2000
זכיינות קופיקס
זכיינות בליקר בייקרי
קפה ג'ו_GO
זכיינות אספרסו בר
זכיינות איי לק
זכיינות ג'נטלמן
זכיינות קפנטו

סיפורו של זכיין- טל בן דיין

24/02/2015

 

אני עצמאי המון שנים אבל בתחום אחר לגמרי. מאוד רציתי להגשים את החלום של בית קפה אבל לא רציתי לעשות את זה לבד. הרשת נותנת לך תמיכה, ביטחון, יד שמכוונת ועוזרת וזה דבר שמאוד חשוב כשנכנסים לתחום שאין לך ניסיון.  כשהגעתי למרכז לקידום זכיינות לא הייתי נעול על מה אני רוצה אבל רציתי בית קפה.

למזלי, ניר היה שם לצדי. הוא עזר לי להתקדם מול הרשת, זה היה קריטי במשא ומתן. תהליך הליווי שניר עשה שם היה יוצא מן הכלל. בכלל , כל התהליך היה כיף אחד גדול. על אף העובדה שזוהי החלטה מאוד חשובה כל צעד שעשינו ביחד היה תענוג. מאוד נהניתי והיום אני שמח לשבת ולראות את העשייה בית קפה שלי.

לכל מי שמתעניין בזכיינות אני אומר באופן חד משמעי, לשמוע לכל מילה שלכם! התמיכה האדירה שקיבלתי עזרה לי לבצע החלטות נכונות ולא לטעות.

 

 

 

 
 
 

 

 

אתה מעוניין/ת ברכישת זיכיון לבית קפה? התקשר עוד היום: 1700-720-720  וקבע פגישת ייעוץ.

 

 

אותנטי

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567