כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות סחוט
זכיינות עידן 2000
זכיינות אספרסו בר
קפה ג'ו_GO
זכיינות איי לק
זכיינות קופיקס
זכיינות ג'נטלמן
זכיינות קפנטו
זכיינות בליקר בייקרי

סיפור הזכיינות של מיקי ומשה

9/02/2015

שני חברים עוד מימי התיכון חלמו ביחד לפתוח בית קפה במרכז, כל זה הוביל לאהבה גדולה ומיוחדת,  סניף ממילא 'רולדין' בעיר הקודש.

עוד לפני מלחמת לבנון השנייה היו במגעים מול רשת הבית קפה מובילה, לשמחתם התהליך התעכב וכמו שאומרים כל עכבה לטובה, ומנהל הרשת עבר 'רולדין' והציע להם לחשוב על אופציה זו במקום.

כמו כל התחלה, היו חבלי לידה, ההשקעה שנדרשת הייתה גדולה מהסכום שהיה ברשותם. הם החליטו בינתיים להתחיל התלמדות ברשת. הם שמעו המלצות גורפות לפנות למט"י ונפגשו עם מנהל המרכז לקידום זכיינות. כחלק מהתהליך נבנתה תכנית עסקית, שערוך של הקמת העסק ותזרים מזומנים. " התהליך היה ענייני ועזר לנו להסתכל קדימה ולהבין איך נוכל להשיג את הכסף. עם כל זה ניגשנו לשתי קרנות: הקרן בערבות המדינה וקרן קטי של הסוכנות היהודית."

התהליך עם קרן קטי הגיע למבוי סתום וקובי חקק בעלי הרשת החליט לא לוותר על משה ומיקי כזכיינים והחליטו להגיע לפשרה בנוגע לתנאי התשלום. דבר זה, גרם גם לקרן קטי להבין שהרשת והזכיינים רציניים.

עסק בשותפות הוא עסק מאתגר. החוזקה שלהם הייתה חלוקת העבודה, הם השלימו אחד את השני וחיזקו זה את זה וביחד הצליחו לגבור על כל הקשיים ולשמר את החברות. כיום, כבר בוחנים אופציות נוספות ולראות מה הדבר הבא שבו ישקיעו ביחד.

שניהם מצהירים כי החיבור של מט"י ורולדין היה הבזק של עזרה וזו נקודת המפנה שהובילה אותם להצלחה הגדולה. "מבחנתי החיים שלי התחילו כאן, הייתה לי כאן מטרה, עסק, עניין, פה מצאתי אישה ובניתי בית. מעבר לכך ,לשנינו  אהבה גדולה לעיר הזאת אולי לכן  ההחלטה הייתה קלה. נכון, הסטטיסטיקה הפוכה, בעבר הייתי ממש תל אביבי בכל נימי נפשי,  היום כשאני מגיע לתל אביב אני פחות מתחבר.

 

 

 

 מעוניין/ת ברכישת זיכיון בתחום הקונדטוריות? לקביעת פגישת ייעוץ בנושא זיכיון: לחץ כאן

 

 

נטושקה

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567