כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות ג'נטלמן
זכיינות בליקר בייקרי
זכיינות אספרסו בר
זכיינות איי לק
זכיינות עידן 2000
קפה ג'ו_GO
זכיינות קפנטו
זכיינות סחוט
זכיינות קופיקס

כנס זכיינות 2013

המרכז לקידום זכיינות מקיים מדי שנה את האירוע המרכזי של ענף הזכיינות בישראל.

כנס זכיינות 2013 התקיים במתחם הסינמה סיטי בראשון לציון ביום 04.06.13.

הכנס מספק כלים תיאורטיים ומעשיים לכל מי שמתעניין בזכיינות.

הדוברים בכנס הינם מנהלי הרשתות המובילות בישראל והאנשים אשר עיצבו את נוף הזכיינות בארץ. הנושאים שדנו בכנס כללו את מצב הזכיינות בישראל של שנת 2013, ציפיות של זכיינים מהרשת אל מול המציאות בפועל, סוגיות משפטיות, ומחלוקת בין רשתות וזכיינים ועוד.

 

תודה רבה לכל נותני החסות, מארגנים, מרצים, פאנליסטים ולכל המשתתפים!

נפגש בשנה הבאה בכנס זכיינות 2014.

 

להלן הרצאות וגלריית תמונות מהכנס:

הרצאה: רכישת זיכיון: איך לא לקנות חתול בשק?

הרצאה: רכישת זיכיון: איך לא לקנות חתול בשק?

הרצאה "רכישת זיכיון: איך לא לקנות חתול בשק?" הציפיות של זכיינים פוטנציאליים המביאות אותם לרכישת זיכיון והמציאות לאחר החתימה על החוזה. הרצאה של מר מיכאל בנין, מנכ"ל המרכז לקידום זכיינות בישראל בכנס "זכיינות 2013".
פאנל: סודות ליחסים מוצלחים

פאנל: סודות ליחסים מוצלחים

פאנל "סודות ליחסים מוצלחים". מנהלי רשתות נותנים טיפים כיצד, לדעתם, צריך לבנות זוגיות בריאה וארוכת טווח במערכת היחסים של "רשת-זכיין" בכנס "זכיינות 2013".
- מנחה: מר מיכאל בנין, מנכ"ל המרכז לקידום זכיינות בישראל.
- גב' אהובה תורג'מן, מנכ"לית רשת "BBB".
- מר טל רז, מנכ"ל משותף רשת "ג'נטלמן".
- גב' נורית רווה, מנכ"לית ובעלים רשת "אספרסו בר".
- גב' נועה פינטו, סמנכ"לית שיווק ופיתוח עסקי רשת "עידן 2000".
הרצאה: דברים שרואים מכאן לא רואים משם

הרצאה: דברים שרואים מכאן לא רואים משם

הרצאה "דברים שרואים מכאן לא רואים משם". מה באמת חשוב לזכיינים והאם רשתות מספקות את ה"סחורה". הרצאה של מר אסף גרינברג, מנכ"ל ובעלים משותף של רשתות "הסושייה" ו"פרנג'ליקו", לשעבר זכיין ולאחר מכן מנכ"ל "דומינוס פיצה" בכנס "זכיינות 2013".
הרצאה: סוגיות משפטיות נבחרות מעולם הזכיינות

הרצאה: סוגיות משפטיות נבחרות מעולם הזכיינות

הרצאה "סוגיות משפטיות נבחרות מעולם הזכיינות". סכסוכים בין זכיינים לרשתות, הכרעות של בתי משפט והלקחים. הרצאה של עו"ד גדעון פישר, מומחה במשפט העסקי בכנס "זכיינות 2013".
פאנל: זכיינות וקניונים: רומן לוהט או סוף סיפור האהבה?

פאנל: זכיינות וקניונים: רומן לוהט או סוף סיפור האהבה?

פאנל "זכיינות וקניונים: רומן לוהט או סוף סיפור האהבה?" רשתות רבות מלינות על כך ששכר הדירה ודמי הניהול בקניונים גבוהים מידי ומתקשות להגיע לרווחיות. מהן ההשלכות שיש לכך שהסניף בניהולו של זכיין ולא של הרשת? מנהלי קבוצות קניונים ורשתות קמעונאיות מובילות דנו בנושא הזה בכנס "זכיינות 2013".
- מנחה: מר מיכאל בנין, מנכ"ל המרכז לקידום זכיינות בישראל.
- מר פאר נדיר, מנכ"ל קבוצת "עזריאלי".
- מר ירון אשל, משנה למנכ"ל "גזית גלוב ישראל".
- מר הראל ויזל, יו"ר קבוצת "פוקס".
- מר סרג' דרעי, מנכ"ל רשת "רנואר".
- מר סולי סקאל, נשיא קבוצת ,סקאל".
- מר יאיר מלכה, מנכ"ל רשת "קפה גרג".
גלריית תמונות

גלריית תמונות

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

סמארטפון

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567