כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות בליקר בייקרי
זכיינות קופיקס
זכיינות איי לק
זכיינות סחוט
זכיינות ג'נטלמן
זכיינות עידן 2000
זכיינות קפנטו
קפה ג'ו_GO
זכיינות אספרסו בר

מאמרים זכיינות

© כל הזכויות שמורות למרכז לקידום זכיינות בישראל.

    אין להעתיק, לצטט לדלות נתונים ללא אישור בכתב.

בית המשפט העליון מתיר ל"פרש קיטשן" לפנות זכיין מהסניף לפני תחילת בוררות

בית המשפט העליון מתיר ל"פרש קיטשן" לפנות זכיין מהסניף לפני תחילת בוררות

לאחרונה ניתנה החלטה חשובה על-ידי בית המשפט העליון, בעניין הנדלניסט נ' פרש קיטשן (רע"א 1760/15), המאפשרת לרשת זכיינות לפַנות זכיין מסניף המופעל על-ידו, וזאת בטרם החלה בוררות בין הצדדים, אשר אמורה להכריע בסכסוך עסקי ביניהם.
22/05/2015
גם בזכיינות צריך לדעת איך לבחור את הרשת המזכה ?!

גם בזכיינות צריך לדעת איך לבחור את הרשת המזכה ?!

לרוב יזמים מעוניינים להקים עסק עם רשת שהם מתחברים ואוהבים את המוצר שלה. אכן זה נחמד להתחבר למוצר אך כזכיין פוטנציאלי מה שמעניין, ויותר חשוב, מהו המודל העסקי? האם הוא ידע לייצר לך את שולי הרווח הנחוצים?
היום יש אינפלציה בתחום הזכיינות וכל עסק שני מחליט להתפתח בתחום הזכיינות. לא מעט רשתות שקמות, נסגרות חמש דקות אחרי שעשו סיבוב על הזכיינים. כיצד תלמד להגן על עצמך ולבחור את הרשת המזכה עבורך?
23/03/2015
האם בקרוב עובדי זכיין ייחשבו כעובדי הרשת?

האם בקרוב עובדי זכיין ייחשבו כעובדי הרשת?

האם בקרוב יחולו יחסי עובד מעביד בין עובדי סניפים שמופעלים על ידי זכיינים לבין הרשת המזכה? האם בגלל היעדר חקיקה בתחום הזכיינות, היעדר הגדרה ברורה בחוק לגבי מיהו "עובד" ובגלל מערכת היחסים הקיימת בין הרשת לבין הסניפים בזכיינות המנוהלים על פי תכתיביה הנוקשים של הרשת ניתן יהיה להכיל יחסי עובד מעביד בין עובדי הזכיין לבין הרשת עצמה.
16/02/2015

זכיינות – הדבש והעוקץ

רשתות חדשות וותיקות פותחות סניפים בקצב מסחרר. יזמי נדל"ן פונים לרשתות ומציעים להן להקים סניפים חדשים ואלה (הרשתות) ממהרות לגייס זכיין שיקים מכספו ועל חשבונו את הסניף החדש של הרשת. מהות הזכיינות היא בחלוקת הפעילות העסקית על בסיס חוזקות. חוזקת הרשת טמונה ביתרון לגודל, ניסיון מוכח ומותג מצליח. מצד הזכיין, השקעה רגשית, כספית ומנטלית בשגשוגו של הסניף המובילה ליעילות תפעולית.
6/01/2015

מקדונלד'ס- ההצלחה במספר נקודות למחשבה...

74 שנות פעילות, קרוב ל-70 מיליון לקוחות מדי יום, מחזור מכירות שנתי של כ 19 מיליארד דולר, יותר מ-35,000 סניפים ולוגו אחד המוכר (כמעט) לכל אחד ואחת מיושבי כדור הארץ. כל אלו ועוד הופכים את מקדונלד'ס לרשת המזון המהיר החשובה והמצליחה ביותר בעולם. בשורות הבאות ניסינו להתחקות אחר ההצלחה, וזאת מתוך ניסיון להבין מה הפך את כריך הלחמנייה עם קציצת הבשר לאחד המאכלים הכי פופולאריים ברחבי הגלובוס ולמותג המזון המהיר המוביל בעולם.
9/12/2014

משמעותו של זיכרון דברים לפני חתימה על הסכם זיכיון

במקרים רבים מתקיימת מציאות לפיה רשת וזכיין לעתיד מחליטים לחתום על מסמך עקרונות כשלב מקדמי לפני שהם חותמים על הסכם זיכיון. הדבר מכונה "זיכרון דברים" לקראת הסכם זיכיון או מסמך עקרונות בזכיינות ושכיח כאשר הזכיין והרשת נמצאים בשלבים מתקדמים במשא ומתן אבל עדיין לא הבשילו כל התנאים לחתימה על הסכם זכיינות סופי או שנחוצים דברים נוספים עד לניסוח סופי של הסכם זכיינות. עד כמה מסמך כזה נחוץ? מה הוא צריך לכלול ומה המעמד המשפטי שלו?
25/12/2013

10 טיפים לזכיינות מוצלחת

בכדי להשלים תהליך נכון ויעיל של רכישת זיכיון, על הזכיין לבצע תהליך אימות אשר יאשר את כדאיות ונכונות העסקה ואת מידת התאמתה לזכיין הספציפי

הזכיינות בישראל

ענף הזכיינות בישראל מתפתח בקצב מהיר ביותר וב-10 שנים אחרונות גדל ביותר מ-600%. קצב הצמיחה השנתי של הענף עומד כיום על כ-20%, קצב שנשמר גם בשנות המיתון 2008-2009.
על פי הערכה המחזור של ענף הזכיינות בשנת 2011 היה מעל 14 מיליארד ₪.
21/02/2013

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

עידן 2000

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567