כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות קפנטו
זכיינות אספרסו בר
זכיינות עידן 2000
זכיינות איי לק
זכיינות קופיקס
קפה ג'ו_GO
זכיינות סחוט
זכיינות בליקר בייקרי
זכיינות ג'נטלמן

סיוע לזכיינים

המרכז לקידום זכיינות מציע מגוון רחב של שירותים לזכיינים פוטנציאליים. העיקריים בהם

 

  • איתור רשת מזכה המותאמת לצרכי הזכיין -  ברשותנו המאגר היחיד בארץ של רשתות מזכות הכולל נתונים המאפשרים השוואה בין הרשתות ובחירת רשת המותאמת הן למשאבי הזכיין והן לשאיפותיו. הנתונים כוללים: היסטורית הרשת, כמות סניפים, נתונים פיננסיים, דרישות סף לכניסה לרשת ועוד.   
  • בדיקת כדאיות כלכלית של רכישת הזיכיון - הן אם מדובר ברכישת סניף קיים, הן בפתיחת סניף חדש. כלכלנים מקצועיים של המרכז לקידום זכיינות עוזרים לנתח ולבחון האם קיימת הצדקה כלכלית בהצטרפות לרשת בהשקעה הדרושה.
  • סיוע במשא ומתן עם הרשת המזכה לקראת רכישת הזיכיון- רשת מזכה היא בעלת מידע רב לגבי פוטנציאל ההתפתחות בחברה, נקודות החולשות שלה, יתרונות, מגמות ועוד. מידע זה אינו חשוף בפני הזכיין הפוטנציאלי. בנוסף, לכל רשת יש סוללת יועצים (עורכי דין, רואי חשבון וכו') המלווים ודואגים לאינטרס שלה בחתימה על הסכם זכיינות. המרכז לקידום זכיינות הוא גוף מקצועי ונטרלי אשר מסוגל לחזק את מעמדו של הזכיין הפוטנציאלי, ולעזור לו לחתור להשגת עסקה משופרת.   
  • מאגרי מידע עסקיים – לרשות המרכז מאגרי מידע עסקי וסקרי שוק (כגון: BDI, דן אנד ברדסטריט) בהם ניתן ורצוי להיעזר לקראת החתימה הסופית על הסכם הזיכיון.
     
  • סיוע בגיוס מימון - המרכז לקידום זכיינות משתף פעולה עם מספר קרנות, מהן ניתן לקבל מימון בתנאים נוחים לרכישת הזיכיון והקמת או פתיחת הסניף.
  • ליווי עסקי - יועץ אשר ילווה ויסייע במגוון תחומים ארגוניים: ניהול עסק, ארגון, שיווק, תזרים מזומנים ואחרים. שירותים אלו בתעריפים מיוחדים הודות לסבסוד של משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה.

 

לפרטים נוספים ותיאום פגישה:

 

*
*
מין

*
*
האם יש לך עסק בבעלותך?

הסיוע המבוקש

*אישור למשלוח דיוור


 

 

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567